053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

עבודות עפר בשרון - מהן וכיצד בוחרים את החברה הנכונה?

אנחנו שומעים הרבה על עבודות עפר בכלל, וגם על עבודות עפר בשרון בפרט, אבל, כנראה, שרובנו, לפחות, מעולם, לא טרח להכיר לעומק את מה שעומד מאחורי המושג הזה. אם כן, מהן עבודות עפר? באיזה כלים משתמשים במהלכן ביצוען? מה אנחנו צריכים לדעת בטרם אנחנו שוכרים חברה לביצוע עבודות עפר בשרון? כיצד מגיעים לחברה מומלצת בתחום, כמו עמית ורון קידוחים עפר ופיתוח, למשל? וגם מדוע כדאי לבחור חברה עם תחומי עיסוק רחבים ככל האפשר?

מהן עבודות עפר בשרון ובאלו כלים משתמשים לביצוען?

עבודות העפר הן עבודות הנדסיות בשטח, הכוללות טיפול, העברה, הזזה או פילוס של כמויות גדולות של אדמה, סלעים ועפר. מטרתן לספק פני שטח שטוחים או לחפור תעלות או בורות, על פי תוכניות המסופקות לחברה המבצעת על ידי הלקוח. לצורך ביצוע העבודה משתמשת החברה המבצעת בצמ"ה (ציוד מכני הנדסי) הכולל שופלים (Wheel Loader), מחפרים (Excavator), מחפרונים (Backhoe Loader), מגרדות (Scraper), דחפורים (Bulldozer), טרקטורים, מפלסות (Road Grader), מערבלי ומשאבות בטון, משאיות עפר וכד'. מבחינת רישיון ההפעלה הנדרש על ידי אגף הרישוי של משרד התחבורה, ישנה הפרדה בין ציוד הנדסי זחלי (רישיון מדרגה 1) לבין ציוד הנדסי אופני (אשר דורש רישיון מדרגה 1 ומעלה, בהתאם למשקל הכלי המופעל). קבלת רישיון הפעלה לכלי כזה מותנית במעבר קורס או הכשרת צמ"ה מסודרת המוכרת על ידי הרשויות.

כיצד בוחרים חברה מתאימה ומדוע כדאי לבחור חברה עם תחומי עיסוק רחבים?

כפי שניתן להבין, עבודות עפר בשרון או בכל חלק אחר של הארץ, דורשות לא רק אנשי שטח שלהם רישיון הפעלת כלי צמ"ה, אלא גם אנשי תכנון שיפעילו אותם תוך כדי ידיעה מהי הדרך הנכונה לביצוע העבודה בצורה הקצרה, המהירה, היעילה והבטוחה ביותר. מאחר ומדובר בכמויות גדולות של עפר ובכלים כבדים, לחברה הנכונה חייבים להיות גם הביטוחים המתאימים, לכיסוי מצבים של פגיעה. חברות בעלות תחומי עיסוק רחבים, להבדיל מחברות המתעסקות רק ב-X או Y, מאפשרות לכם לקבל את כל שירותי עבודות העפר הנדרשים בנקודת-קצה אחת, ולא מאלצות אתכם לעבוד מול מספר חברות שעוסקות כל אחת בתחום התמחותה-היא.

עבודות עפר בשרון והחשיבות שלהן בענפי הבניין והתשתית

בניית בניינים חדשים. סלילת כבישים. בניית מסילות ברזל לרכבות וכן בניית גשרים, דורשים עבודה הנדסית מורכבת מאוד. אחד מסוגי העבודה הבסיסיים הנדרשים בכל אחד מהמקרים כאמור לעיל, הוא עבודות עפר בשרון ובישראל בכלל. מה הם בעצם עבודות העפר? מהי החשיבות של ביצוע מדויק של העבודות הללו להצלחת הפרויקט? אילו גופים וחברות מציעים ביצוע עבודות עפר כאמור לעיל באיכות הגבוהה ביותר, באמצעות המכשירים המתקדמים והטובים ביותר בתחום? בשורות להלן נעסוק בנושא הזה ונבהיר אותו. 

מהן עבודות העפר 

עבודות עפר בשרון ובכלל הן למעשה עבודות הנדסיות לכל דבר ועניין, בכל אחד מהענפים המוזכרים לעיל. עבודת עפר היא עבודה בסיסית והיא הראשונה הנדרשת עוד לפני שהפרויקט מתחיל. ככל שעבודות העפר מבוצעות בצורה נכונה יותר ומדויקת יותר, כך עולה הסבירות שהמשך הפרויקט יבוצע בהצלחה. בניגוד למה שרבים חושבים, עבודות העפר למיניהן דורשות רמה גבוהה של מקצועיות ומיומנות. אחרת יוצא שכרם של מזמיני העבודה בהפסדם ועבודת העפר שהם הזמינו, המבוצעת באופן בלתי מקצועי, עלולה לפגוע ביציבות ובאיכות של המבנה העתידי. בנוסף, עם הסוגים השונים של עבודות עפר שהוזכרו לעיל ניתן למנות גם פריצת דרכים, בניית סכרים, בנייה מסילות ועוד סוגים רבים של עבודות הדורשים הזזת כמויות גדולות של עפר ממקום אחד למשנהו.

עבודות עפר בשרון והחשיבות הגדולה שלהן

החשיבות הגדולה של עבודות העפר למיניהן נובעת, כאמור, מעובדה שהן העבודות הבסיסיות בכל הפרויקטים כנזכר לעיל. למרות שמדובר בעבודה אינטנסיבית ובהעברה או הוספה של כמויות גדולות של עפר ממקום אחד למשנהו, מדובר למעשה בעבודה הדורשת עדינות ומיומנות רבה. הכלים המבצעים את העבודה הם אומנם גדולים ומאסיביים, ואולם רק ההפעלה המקצועית שלהם יכולה להשיג את המטרה במלואה. אנשי המקצוע המיומנים של עמית ורון עבודות עפר בשרון אמונים על ביצוע כל סוגי העבודות העפר. זאת, בנוסף לעבודות קידוחים וסוגי עבודות נוספים. עבודות העפר מבוצעות באמצעות הכלים הטובים, המתקדמים והאיכותיים ביותר הקיימים בתחום עבודות העפר והקידוחים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של עמית ורון יסייעו לך בתכנון ובהוצאה לפועל של העבודות על פי הצרכים והדרישות שלך.


 

עבודות עפר בשרון | עמית ורון