053-7455516

עמית עמנואל ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

קידוח כלונסאות מחיר - מה כדאי לדעת?

קידוח כלונסאות מחיר | עמית ורוןכלונסאות הן סוג של יסודות בניין, אשר תפקידן לקבע את המבנה לקרקע או לפתור בעיות שונות הנוגעות לעומסים ולסוג הקרקע. למעשה, כלונס כזה הוא עמוד המוחדר לקרקע, כשחלקו העליון של הכלונס מחובר ליתר היסודות של המבנה. שימוש בכלונסאות פותר בעיות רבות כמו, מניעת שקיעת המבנה באדמה חוליות או בוציות, חוסר יכולת לצקת יסודות רגילים בתוך אדמה סלעית, מניעת קריסתם של קירות תומכים במהלך תהליך הבניה וכד'. קידוח כלונסאות, מחיר, סוג הכלונס, עומק הקידוח וכן הלאה, נקבעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים בתחום, כמו ורון, לדוגמה, ולכן, קידוח כלונסאות, מחיר העבודה וטיבה, צריכים להיבחן בקפידה, בכל עת שתנאי הבניה דורשים זאת.

 

קידוח כלונסאות מחיר: הרכיבים המשפיעים עליו

סוג הקרקע בה יש לקדוח את הכלונסאות - ישנן קרקעות הנחשבות לפשוטות לקידוח, והקידוח בהן איננו דורש מאמץ או כלים יוצאי דופן ומיוחדים, בקרקע כזו, לרוב, הכלונסאות גם יאחזו טוב יותר. לעומתן, ישנם סוגי קרקעות שנחשבים לבעייתיים בהרבה יותר, מה, שכמובן, מעלה את מחיר העבודה.

סוג הכלונסאות הנדרשים - ישנם סוגי כלונסאות שונים, והבחירה ביניהם נעשית על ידי קריטריונים כמו העומסים המופעלים עליהם, סוג הקרקע, שכבות הקרקע השונות הקיימות וכן הלאה.

העומק אליו צריכים הכלונסאות להגיע - חלק חשוב בהשגת מטרת נעיצת הכלונסאות הוא העומק אליו מגיע הכלונס. גם כאן, יש הבדלים ניכרים בין העומקים השונים, מאחר וקידוח עמוק יותר דורש עבודה רבה יותר, ובאופן הגיוני - אף עולה יותר.

קוטרם של הכלונסאות - כמו קריטריוני העומק וסוג הכלונסאות, קוטר הכלונסאות נקבע אף הוא על ידי הצורך הספציפי של המבנה המסוים. כך שככל שקוטר הכלונסאות גדול יותר, המחיר עולה.

גישה לאתר העבודה - זהו רכיב שאיננו קשור ישירות לקידוח. קידוח כלונסאות נעשה בכלים מיוחדים, אשר גם ליכולת ולקלות הגישה שלהם לאתר הבניה ישנה השפעה על מחיר העבודה.

 

מה חשוב לבחון בעת שכירת שירותי חברה מקצועית?

בשורה התחתונה, בעת קידוח כלונסאות מחיר מהווה רק קריטריון אחד מתוך מערכת שיקולים כוללת, שמבטיחה את עמידותם וחוזקם של היסודות של המבנה. התמקדות בחסכון, במקום במקצועיות החברה המבצעת, לדוגמה, עלולה להפיק מבנה שיסודותיו רעועים.

 

מה אני צריך לדעת על קידוח כלונסאות מחיר?

כל עסק מנוהל בצורה אחרת וזה בסדר גמור, אך יש כללי התנהגות ופעילות אשר חלים על כלל העסקים בין אם זה עורך דין או קבלן בניין. למה אנו מתכוונים, אם כן כאשר עסק מזמין עבודה הוא צריך לבחון כמה היא תעלה לו ורק אז להחליט האם לבצע את העבודה או לא. זה נכון כאשר אנו מזמינים נייר למדפסת וזה נכון גם כאשר אנו מבצעים קידוח כלונסאות. לכן אנו חייבים לדעת הכול על קידוח כלונסאות מחיר.
קודם כל אנו מציעים לכם לא להזמין את הקידוח הזול בשוק מכיוון שפעמים רבות החברה הזולה ביותר היא חברה גרועה שלא הייתה לה ברירה אלא להוריד מחיר. לצד זאת כמובן, אנו מציעים לכם לא להזמין את החברה שלוקחת את המחיר היקר ביותר בשוק וזאת מכיוון שלא שווה לשלם כל כך הרבה ואפשר לקבל עבודה לא פחות טובה במחיר יותר נמוך.


האם כל קבלן יכול לבצע קידוח כלונסאות מחיר?

לאחר שנגענו בהרחבה בנושא של קידוח כלונסאות מחיר אנו רוצים לשאול האם כל קבלן יכול לבצע קידוח כלונסאות? אם כן התשובה היא שממש אבל ממש לא. עליכם להבין כי ההליך של קידוח כלונסאות הוא מאוד מסובך.
עוד אתם צריכים להבין כי עליכם לבחור את הקבלן שמבצע את הקידוח בחכמה וללכת ולראות קידוחי כלונסאות קודמים שהוא ביצע בעבר. כך תדעו מה רמת הקבלן והאם אפשר להפקיד בידיו משימה זו. זה לא בעיה ללכת ולראות פרויקטים קודמים של הקבלן וזה הדרך הטובה ביותר לברר את רמת הקבלן ולכן לא כדאי לוותר על בדיקה זו.


כיצד אבטיח קידוח כלונסאות ברמה גבוהה?

אם אתם רוצים להבטיח קידוח כלונסאות מחיר אתם צריכים לוודא כי הקבלן המבצע עובד עם הכלים המתקדמים ביותר שיש וכך תוכלו להבטיח כי הקידוח יהיה מעולה. אנו חייבים לציין כאן את חברת ורון אשר לדעת רבים היא הטובה בארץ בתחום של קידוחי כלונסאות ולכן אם אתם רוצים לקדוח פנו אל החברה ואנו מבטיחים לכם כי לא תתחרטו.

 

מה אני צריך לדעת על קידוח כלונסאות מחיר?

כל איש מקצוע יגיד לכם כי הנושא של קידוח כלונסאות מחיר הוא קריטי לעבודת הבניין. קודם כל קידוח כלונסאות הוא קריטי בגלל שיש לו השפעה עצומה על איכות הבנייה ואם הקידוח לא יהיה ברמה גבוהה הרי שהמבנה יהיה מאוד בעייתי ואף מסוכן. אך זה לא הדבר היחיד שחשוב בקידוח כלונסאות אלא גם יש לשים דגש על המחיר של קידוח זה כפי שמרמזת הכותרת.
אז מה אנו צריכים לדעת על המחיר של קידוח כלונסאות? אם כן אין ספק כי לא כדאי לבחור את החברה עם המחיר הנמוך ביותר של קידוח כלונסאות וזאת מכיוון שאם המחיר מאוד נמוך הרי שאיכות העבודה תהיה מאוד ירודה. נציין גם כי לא כדאי לבחור את החברה עם המחיר הגבוה ביותר אלא חברה שלוקחת מחיר ממוצע, לא גבוה מדי ולא נמוך מדי.


איך אבחר את בעל המקצוע הטוב ביותר בשביל קידוח כלונסאות מחיר?

אין ספק כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה בעל מקצוע מבצע קידוח כלונסאות מחיר. איך נדע מה רמת בעל המקצוע לפני שאנו בוחרים אותו? אם כן אנו צריכים לעשות שני דברים. אחד אנו צריכים לבחון לעומק את ההמלצות על בעל המקצוע ולקבל כמה שיותר המלצות עליו.
הדבר השני שאנו צריכים לעשות זה לפנות אל אתרי בנייה שבהם בעל המקצוע עבד ולראות האם הפרויקט עומד, קיים ונמצא בצורה טובה. זו בדיקה של כמה דקות שלא עולה כסף ולכן כה כדאי לבצע אותה. אם תעשו את שני הדברים הללו תבחרו בעל מקצוע מעולה לקידוח כלונסאות וזה ישפיע בצורה עצומה על הפרויקט שלכם.

 

מהו המפתח לקידוח כלונסאות איכותי?

יש שני דברים קריטיים שעליהם אנו צריכים לחשוב בעת קידוח כלונסאות מחיר. הראשון הוא איכות ומקצועיות העובדים וככל שהעובדים יותר טובים כך הקידוח יהיה יותר טוב. לצד זאת בשביל קידוח ברמה גבוהה גם יש צורך בכל עבודה מעולים ועל כך יש לשים דגש. נציין כי חברת ורון היא שם דבר בעולם קידוח הכלונסאות ונחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום זה.