053-7455516

עמית עמנואל ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

ניקוז יעיל בהשקעה משתלמת - בור חלחול עלות

בור חלחול הינו בור המשמש להובלה של מי גשמים אל עומק הקרקע. בורות חלחול ידועים גם בשם בורות ניקוז ומיקומם נקבע על די איש מקצוע מוסמך בעל ידע, התמחות וניסיון בתחום התשתיות ועבודות קידוח ועפר. בור חלחול עלות נקבעת בהתאם לפרמטרים הרלוונטיים הכרוכים בעבודת הקידוח לשם השגת התוצאות הרצויות והיעילות ביותר מבחינת ניקוז המים.


בור חלחול עלות – מענה מקצועי, איכותי ובטיחותי למגוון פרויקטים


עומק הבור וקוטרו נקבעים בהסתמך על כמה פרמטרים בהם: סוג הקרקע, האזור הגיאוגרפי, כמות המשקעים הממוצעת במקום, העומק הצפוי שנדרש להזרמת המים אל המאגרים התת קרקעיים ועוד. בור חלחול עלות הינה בעלת חשיבות לשם בחינה של הכדאיות הכלכלית של פרויקטים, כאשר העבודה מספקת ליזמים, לקבלנים וללקוחות הערכות כלכליות החיוניות לקביעת עלותם של פרויקטים ומידת כדאיותם. החלק המעשי של תהליך קידוח בור חלחול והתקנתו נועד לספק מענה ויכולת ניקוז של מאות ליטרים של משקעים והחדרתם למי התהום. 


תפקידו של בור חלחול כולל מענה בכמה היבטים:


•    מניעת הצפות בחצרות וגינות של בתים, חדרי משאבות, שטחים כלואיים, מרתפים ועוד.
•    הרחקת מי גשם שאינם נספגים וזורמים על פני השטח בקרבת הבית ומניעה של נזקים ליסודות של מבנים.
•    הפחתת ההסיכון והאפשרות של חדירת רטיבות כתוצאה מכשלים במערכות האיטום התת קרקעיות של מבנים.


ביצוע עבודות עפר וקידוח מקצועיות 


חברת עמית ורון  קידוחים עפר ופיתוח מתמחה בביצוע עבודות קידוח ומספקת מגוון שירותים מקצועיים של קדיחת בורות גם באזורים בעלי גישה בעייתית. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מובילים ומנוסים ובעלי כישורים למתן פתרונות מהירים ומקצועיים בתחום בור חלחול עלות וכל זאת בשירות אמין ובהשקעה כלכלית משתלמת לטווח אורך המחזירה את עצמה במהירות. החברה הינה בעלת ניסיון בתחום העפר של שלושה דורות ופועלת על סמך סטנדרטים גבוהים של איכות השירות ומקצועיות ומתוך הקפדה על עמידה בתקני הבטיחות ואיכות הסביבה המחמירים ביותר ובלוחות זמנים. אנו מבצעים עבודות ופרויקטים מגוונים עבור המגזר הפרטי, העסקי והציבורי מות ראייה של העמדת הלקוח במרכז וליווי צמוד לאורך כל שלבי העבודה עד להשלמת המלאכה לשביעות רצון הלקוח.

בור חלחול עלות