053-7455516

עמית עמנואל ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

מי צריך מחפרון להשכרה?

את המונח "שופל" בטוח שמעתם בין אם אתם בענייני בנייה ועבודות עפר או שלא. השופל הוא למעשה מחפרון, כלי הנדסי שמיועד לחפירות ולמשימות אחרות. אין כמעט אתר בנייה או אתר עבודה שהוא לא עובד בו, בגלל היתרונות הרבים שלו. העבירות שלו גבוהה ולניידות שלו אין תחליף, ואם אתם מנהלים פרויקט כזה או אחר תהיו חייבים מחפרון להשכרה אם אין לכם. מחפרון כזה ישרת אתכם נאמנה ויאפשר לכם לקדם את הפרוייקט מהר יותר וטוב יותר. אז הנה קצת על השימושים של המחפרון ועל היתרונות הרבים של הכלי שכדאי להכיר.


מחפרון להשכרה – מבנה ושימושים


בין אם זה מחפרון להשכרה או כל מחפרון אחר, המבנה של הכלי הוא כזה שמאפשר לו לבצע מגוון עבודות. יש את הטרקטור שמכיל את תא הנהג, את הגלגלים ואת המנוע עליהם מותקנים כלי העבודה של המחפרון. יש את המחפר האחורי שיש לו זרוע קטנה תלת מפרקית שנועדה לביצוע עבודות חפירה קטנות. ויש את היעה הקדמית שנועדה גם כן לביצוע חפירות קטנות אך גם להטענת עפר וחצץ במשאיות.


השימושים במחפרון מגוונים. אפשר להכין בעזרתו תשתיות לקווי מים, ביוב וחשמל, אפשר לשבור איתו אספלט, אפשר לחפור חורים בגדלים שונים, אפשר לחפור תעלות לצורך החלפת צנרת, אפשר לסלול דרכים ומדרכות ואפשר לבצע איתו עוד מגוון רחב של עבודות.


יתרונות


בדומה לטרקטור להשכרה, יתרונותיו של מחפרון להשכרה הם רבים. קודם כל, הוא לא חייו להיות על משאית אלא יכול להתנייד גם בעצמו ולעשות את זה בדרכי עפר כמו גם בכבישים עירוניים (הוא יכול לנסוע במהירות של כ-30 קמ"ש מה שייקח כמובן קצת זמן בעיקר במרחק גדול אבל זה אפשרי) 


בנוסף, הוא נחשב לכלי הנדסי קומפקטי כך שניתן להתנייד איתו גם באזורים בעייתיים כי יש לו עבירות גבוהה. הוא יעיל ומהיר ולא סתם הוא נפוץ במיזמי הנדסה עירוניים ובתחזוקה שוטפת של כבישים כמו גם כמובן באתרי בנייה. רק חברה כמו חברת "ורון" תשכיר לכם מחפרון במחירים מעולים כך שתוכלו להשתמש בו בהתאם לצרכים שלכם.

 

מי צריך מחפרון להשכרה?


בכל אתר בנייה היום כמו גם בכל פרויקט אחר בו יש בנייה או הרס של משהו יש מחפרון. זהו כלי שהולך והופך לפופולארי יותר ויותר, ולמעשה זהו כלי שכבר אי אפשר בלעדיו. כל פרויקט כמעט מערב עבודות עפר ובשביל לבצע את עבודות העפר הללו צריך מחפרון, אך לא לכל אחד משתלם לקנות כלי כזה. זה כלי לא זול ואם לא מדובר על פרויקטים רציפים האחד אחרי השני או שלא רוצים לתחזק את המחפרון, אין כמו מחפרון להשכרה בשביל זה. אין כאב ראש, אין דאגות בכל מה שקשור לתפעול של המחפרון, פשוט נותנים למומחים לעשות את העבודה שלהם. להביא את המחפרון וגם להפעיל אותו. 


יתרונות מחפרון להשכרה


אם אתם מבררים לגבי מחפרון להשכרה אתם חייבים לדעת מהם היתרונות שלו. מחפרון הוא כלי ששייך למשפחת הציוד ההנדסי, כלי שהוא כמו טרקטור ויש לו שתי כפות שיכולות להעמיס בשני הצדדים, באחת מהן יש זרוע חפירה ובשנייה יש יעה. היתרון המרכזי שלו הוא בזה שהוא קטן והוא יכול לעבור בכל מקום. הוא יכול להשתחל בקלות ולהיכנס לאתר בנייה, מה שטרקטור רגיל יתקשה או לא יצליח לעשות.
הוא יכול גם להתנייד בכבישים מה שאומר שהוא יכול לעבור ממקום למקום ומאתר לאתר בלי יותר מידי לוגיסטיקה. הוא אומנם די איטי ולא עובר את ה-30 קמ"ש בנסיעה אך אם האתרים לא ממש רחוקים האחד מהשני זה יכול להיות פתרון מצוין.


לבחור את הטוב ביותר!


אם אתם מחפשים מחפרון להשכרה חברת "ורון" היא החברה אותה אתם מחפשים. זו חברה עם ניסיון רב ועם אין ספור לקוחות מרוצים, חברה שקיימת כבר שנים רבות ומספקת שירותים לאין ספור קבלנים ואנשי מקצוע שונים.
בבואכם למצוא חברה כזו שתספק לכם את המחפרון, אתם צריכים לוודא שזו חברה ששומרת על כל הנהלים ועל רמת בטיחות גבוהה ומבצעת את כל הבדיקות התקופתיות הרלוונטיות, חברה שמספקת לכם את הרוגע הדרוש עם הידיעה שבחרתם את הטוב ביותר עבורכם ועבור הפרויקט עליו אתם אחראיים.
 

מדוע חובה לעבוד עם מחפרון להשכרה מעולה?


לא רבים מודעים לכך אך עבודות עפר וחפירות הינן קריטיות לבנייה. כיום אי אפשר לבנות משהו ולא משנה אם זה בית או בניין ללא חפירות וללא עבודות עפר. כך לקבלן העפר יש תפקיד חשוב ביותר ולכן אנו חייבים להבטיח כי הוא יהיה ברמה גבוהה. כאן נכנסת לתמונה חברת ורון אשר הינה הקבלנים הטובה ביותר שיש בשוק ולכן כה כדאי לעבוד עמה. עליכם להבין כי ככל שהקבלן שאתם שוכרים יהיה יותר טוב כך הבית שאתם בונים יהיה ברמה יותר גבוהה ולכן יש לשים דגש על בחירת קבלן העפר.
אחד הכלים החשובים ביותר של קבלן עפר זהו מחפרון להשכרה. כמובן שאנו לא קונים את המחפרון אלא שוכרים אותו וזאת עקב העובדה כי לא משתלם לקנות מחפרון. כמובן שהמחפרון חייב להיות המקצועי והטוב ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח עבודות עפר ברמה גבוהה וזה משהו שאנו לא יכולים להתפשר עליו.


איך אבטיח מחפרון להשכרה ברמה גבוהה?


לאחר שהבהרנו כי אנו צריכים מחפרון להשכרה ברמה גבוהה עולה השאלה איך נבטיח זאת? זו שאלה חשובה מכיוון שיש לה השפעה על הבנייה שאנו רוצים לבצע. אם כן כאשר אתם שוכרים מחפרון אתם צריכים להבטיח כי העובד שמפעיל אותו הוא מקצועי וטוב.
על רקע זה אנו ממליצים לכם ללכת ולראות חפירות שהעובד ביצע בעבר. ברגע שתראו את החפירות הללו תוכלו לדעת האם העובד הוא ברמה גבוהה או לא. עליכם להבין כי ברגע שתראו עבודות קודמות של המחפרון והעובד שלו תוכלו להבין עם מי יש לכם עסק וזה יאפשר לכם לבחור את המחפרון הטוב בשוק.


מדוע ניסיון הוא קריטי בעולם החפירות?


כאשר אתם באים לשכור מחפרון להשכרה אתם צריכים גם לבחון כמה ניסיון יש למפעיל שלו. עליכם להבין כי ככל שהמפעיל יותר מנוסה כך הוא ידע לשרת אתכם בצורה יותר טובה. לכן כאשר אתם פונים אל חברה שמפעילה מחפרון אתם צריכים לשאול אותה כמה שנים היא נמצאת בתחום וכמה זמן המפעיל של המחפרון עובד אצלה וכך תוכלו לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

מדוע עדיף לי בעת עבודות עפר לקבל מחפרון להשכרה ולא לקנות מחפרון?

אם אתם בעלי עסק לקבלנות עפר אתם בוודאי יודעים כי כל שקל שאנו מוציאים הוא קריטי. התחרות בשוק העפר היא עצומה וכך קבלני עפר צריכים לחשוב טוב טוב על מה מוציאים את הכסף שלהם. כל הוצאה חייבת להיות מחושבת וזאת בכדי להבטיח כי קבלן העפר לא יפשוט את הרגל. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים להוציא פחות אתם חייבים לחשוב על האופציה של מחפרון להשכרה ולא של קניית מחפרון.
עליכם להבין כי הרבה יותר משתלם לשכור מחפרון ולא לקנות אותו ולכן כדאי לחשוב על האופציה הזאת. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם מחפשים קבלן עפר במחיר שפוי אך ברמה הגבוהה ביותר בארץ כדאי לכם לפנות אל ורון. בורון תמצאו סטנדרטים ברמה גבוהה במיוחד ולכן כה כדאי לפנות אליהם בשביל עבודות עפר.


כיצד אבטיח כי אני שוכר מחפרון להשכרה ברמה גבוהה?

לאחר שהסברנו כי מחפרון להשכרה עדיף על פני קניית מחפרון עולה השאלה איך נבטיח כי נשכור מחפרון ברמה גבוהה? אם כן מה שאתם צריכים לעשות זה לבחון לעומק את החברה אשר משכירה את המחפורנים. 
ככל שהחברה הזאת תהיה יותר טובה כך המחפרון יהיה ברמה יותר גבוהה. אם אתם רוצים לברר פרטים על החברה אשר משכירה מחפורנים אתם יכולים לקרוא עליה באינטרנט. האינטרנט הוא כלי רב עוצמתי שבו אפשר למצוא המון מידע ולכן כדאי לנצלו. נציין כי אם אתם מחפשים מידע באינטרנט וודאו כי אתם עושים זאת רק באתרים אמינים בכדי להבטיח כי המידע יהיה מהימן.


אל תבחרו קבלן עפר מבלי לראות עבודות עפר שהוא ביצע בעבר

כאשר אתם פונים אל קבלן עפר בשביל לקבל מחפרון להשכרה או בשביל לבצע עבודות עפר אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה מעולה. אז איך נבטיח זאת? אם כן מה שאנו ממליצים לכם לעשות זה ללכת לשטח ולראות עבודות שהקבלן ביצע בעבר וכך להבין מה רמתו המקצועית מבלי להוציא שקל ובצורה פשוטה ויעילה.
 

מחפרון להשכרה