053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

צריכים לבצע עבודות שמצריכות בובקאט?

 

אם אתם צריכים לבצע עבודות שמצריכות בובקאט בטח תשמחו לדעת שאתם במקום הנכון. אמנם הכוונה למיני מעמיס שנקרא באנגלית Skid-Steer Loader, אבל כמו במקרים אחרים גם פה שם החברה הפך לשם המוצר מסיבה אחת – זה היה מוצר ששינה את הדרך שבו אנחנו חושבים על עבודות עפר. המשיכו לקרוא וגלו למה גם אתם צריכים אותו לצורך עבודות עפר שונות.

 

בובקאט – הכלי ההנדסי שאתם חייבים לעצמכם

אמנם בובקאט דומה לטרקטור קטן אבל בניגוד אליו הוא מסוגל לבצע מגוון של עבודות, למשל עבודות פיתוח באתרי בנייה, הזזת ציוד, כבישת דרכים, דחיפה של חפצים כבדים ועוד. למעשה, הודות לעובדה שהוא מורכב משילדה בובקאטקשיחה וכולל זרועות הרמה וכף קדמית מודולרית (ניתן להחליף אותה בכף חפירה, דלי וכו') – הוא אידיאלי למגוון של עבודות בעיקר באתרי בנייה.

כשמוסיפים לכך את העובדה שיש לו כושר תמרון מצוין (הודות לניתוק בין הגלגלים הימניים לשמאליים ) מתקבלת תוצאה אחת – כלי ורסטילי שנחשב אידיאלי לעבודה באזורים עירוניים צפופים ודחוקים. למעשה, מאז שהוא נכנס לשוק ב-1957 אין לו תחליף והוא לוקח בהליכה (היינו אומרים אפילו בזחילה כי ניתן לחבר לו גם זחל) את המתחרים.

 

ומה אתם צריכים לעשות?

אם אתם רוצים להינות מהיתרונות של הכלי הפלאי הזה בטח תשמחו לדעת שזה קל. למעשה,  כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת  עמית ורון שמתמחה בתחום עבודות העפר. החברה עובדת לפי סטנדרטים גבוהים במיוחד בתחום איכות השירות, מעסיקה צוותים מיומנים שעברו הדרכות והשתלמויות מקצועיות, עומדת בתקני בטיחות ואיכות הסביבה ולא פחות חשוב – עומדת בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ועושה הכל כדי שהלקוח יהיה מרוצה ושבע רצון.

וזה לא הכל כי אתם יכולים לנצל את פלאי הטכנולוגיה לצרכים שלכם, למשל ליצור קשר עם החברה באמצעות המייל שכתובתו office@amit-varon.co.il או להשאיר להם הודעה באתר. אתם כמובן יכולים גם לחייג למספר הטלפון 054-7597510 או לשלוח פקס למספר 074-7031116, אבל דבר אחד בטוח – תמיד תיענו במקצועיות וסבר פנים יפות. אז בפעם הבאה שתצטרכו בובקאט במה מדובר ולמי לפנות.