053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

עבודות עפר בשרון, פיתוח במלוא מובן המילה

התפתחות ורצון להתקדם הינם שאיפות טבעיות, כמעט אפשר לומר חוק טבע. וכאשר מדובר בפיתוח של תשתיות באזור השרון, שדרוג עירוני או בניה, ההתפתחות חייבת להתחיל מהיסוד. התפתחות חייבת להתחיל מלמטה, מהאדמה. במילים אחרות, עבודות עפר בשרון הן היסוד לפיתוח, במלוא מובן המילה. 


מה כוללות עבודות עפר בשרון 


כפי שעבודות פיתוח במגוון סוגים באות לידי ביטוי במגוון רחב של תצורות, כך הדבר נכון גם לגבי עבודות עפר. אז מה בעצם כוללות עבודות עפר בשרון, אילו סוגים של פעולות ואיזה ציוד: בין היתר, עבודות מסוג זה כוללות הריסה של מבנים ישנים והכנת השטח לבניה חדשה. עבודות של יישור הקרקע לפני הקמת שכונה חדשה, מבנה, בית, מוסד ציבורי, גשר, כביש וכיוצא בזה. עבודות עפר באזור השרון כוללות הקמה של בורות ספיגה, הקמה של חפירות לצורך הנחת יסודות, חפירה לצרכי הקמה של בריכה. נעשה שימוש בציוד קידוח, שופלים, מחפרונים, משאיות ועוד. 


עבודות עפר וגם פיתוח 


יש חברות או קבלנים לביצוע עבודות עפר באזור השרון אשר מספקים שירותים נוספים. למשל ביצוע יציקות של בטון, עם או בלי תהליך מקדים של יישור קרקע או חפירה. ביצוע משימות של חציבה, טיפול בסלעים, פינוי קרקע מאתרי עבודות. גם סלילת משטחים, אספקת חול לקבלנים, אספקת חול ועפר לגינות ופיתוח סביבתי, כל אלה מהווים חלק חשוב מפיתוח וצעדים משלימים לעבודות עפר חשובות. 


שדרוג עירוני וחניות 


בעת הנוכחית, פורחים מאוד פרויקטים של חידוש עירוני, חיזוק מבנים ותמ"א 38 (תמ"א סוג 1 או תמ"א סוג 2). פיתוח סביבתי ועבודות עפר באזור השרון בהחלט לוקחים חלק במלאכה חשובה זאת. בין היתר מתבצעות פעולות של חפירת חניות תת קרקעיות ומכפילי חניות, נעשות עבודות פיתוח לחיזוק מבנים, חישוף קרקע לצורך חיזוק עמודים והוספת חלקים למבנה קיים. 


אחרי שראינו מהי בעצם המשמעות של עבודות עפר ופיתוח תשתיות בימינו אלה, נותר עוד דבר נוסף אחד. אם יש לכם צורך באחד השירותים או אחת הפעולות שצוינו לעיל, פנו אל ורון, עבודות עפר בשרון עם מוניטין. עבודה מקצועית, איכותית, עמידה בזמנים. 


עבודות עפר בשרון