053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

עבודות עפר בשרון - מהן וכיצד בוחרים את החברה הנכונה?

אנחנו שומעים הרבה על עבודות עפר בכלל, וגם על עבודות עפר בשרון בפרט, אבל, כנראה, שרובנו, לפחות, מעולם, לא טרח להכיר לעומק את מה שעומד מאחורי המושג הזה. אם כן, מהן עבודות עפר? באיזה כלים משתמשים במהלכן ביצוען? מה אנחנו צריכים לדעת בטרם אנחנו שוכרים חברה לביצוע עבודות עפר בשרון? כיצד מגיעים לחברה מומלצת בתחום, כמו עמית ורון קידוחים עפר ופיתוח, למשל? וגם מדוע כדאי לבחור חברה עם תחומי עיסוק רחבים ככל האפשר?

מהן עבודות עפר בשרון ובאלו כלים משתמשים לביצוען?

עבודות העפר הן עבודות הנדסיות בשטח, הכוללות טיפול, העברה, הזזה או פילוס של כמויות גדולות של אדמה, סלעים ועפר. מטרתן לספק פני שטח שטוחים או לחפור תעלות או בורות, על פי תוכניות המסופקות לחברה המבצעת על ידי הלקוח. לצורך ביצוע העבודה משתמשת החברה המבצעת בצמ"ה (ציוד מכני הנדסי) הכולל שופלים (Wheel Loader), מחפרים (Excavator), מחפרונים (Backhoe Loader), מגרדות (Scraper), דחפורים (Bulldozer), טרקטורים, מפלסות (Road Grader), מערבלי ומשאבות בטון, משאיות עפר וכד'. מבחינת רישיון ההפעלה הנדרש על ידי אגף הרישוי של משרד התחבורה, ישנה הפרדה בין ציוד הנדסי זחלי (רישיון מדרגה 1) לבין ציוד הנדסי אופני (אשר דורש רישיון מדרגה 1 ומעלה, בהתאם למשקל הכלי המופעל). קבלת רישיון הפעלה לכלי כזה מותנית במעבר קורס או הכשרת צמ"ה מסודרת המוכרת על ידי הרשויות.

כיצד בוחרים חברה מתאימה ומדוע כדאי לבחור חברה עם תחומי עיסוק רחבים?

כפי שניתן להבין, עבודות עפר בשרון או בכל חלק אחר של הארץ, דורשות לא רק אנשי שטח שלהם רישיון הפעלת כלי צמ"ה, אלא גם אנשי תכנון שיפעילו אותם תוך כדי ידיעה מהי הדרך הנכונה לביצוע העבודה בצורה הקצרה, המהירה, היעילה והבטוחה ביותר. מאחר ומדובר בכמויות גדולות של עפר ובכלים כבדים, לחברה הנכונה חייבים להיות גם הביטוחים המתאימים, לכיסוי מצבים של פגיעה. חברות בעלות תחומי עיסוק רחבים, להבדיל מחברות המתעסקות רק ב-X או Y, מאפשרות לכם לקבל את כל שירותי עבודות העפר הנדרשים בנקודת-קצה אחת, ולא מאלצות אתכם לעבוד מול מספר חברות שעוסקות כל אחת בתחום התמחותה-היא.

 

עבודות עפר בשרון | עמית ורון