053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

חזק אבל קומפטי- מחפרון JCB

בשנים האחרונות כמעט בכל שכונה ישנו לפחות אתר בניה אחד. אתרי בניה נמצאים לא רק בשכונות חדשות המוקמות מאפס, אלא גם בשכונות ותיקות, בזכות פרויקטים כמו פינוי בינוי ותמ"א 38. לכן, אין ספק כי כמעט כל אחד מאיתנו נתקל גם בשיטוט אקראי בעיר או ליד הבית באתר בניה, כאשר מחפרון JCB הוא אחד הכלים שאתר בניה אינו שלם בלעדיהם.


מהו מחפרון JCB?


מחפרון הוא אותו כלי הנדסי שעין בלתי מקצועית יכולה לבלבל בינו לבין טרקטור רק בגלל הצבע הצהוב שלרוב שניהם צבועים בו. מחפרון מבצע למעשה שתי פעולות: חופר בעזרת מחפר שישנו בחלקו האחורי ואוסף את הפסולת באמצעות כף שישנה בחלקו הקדמי. אם אתם שואלים במה שונה מחפרון JCB ממחפרון אחר, ומהי המשמעות של JCB, זהו פשוט מחפרון שיוצר ע"י חברת JCB, אחת החברות המובילות ביותר בתחום, חברה ותיקה הקיימת כבר מ- 1945 והחליטה לצבוע את המחפרונים שלה כמו יתר הכלים שייצרה בצהוב. מאז הצבע הצהוב דבק בכל הכלים ההנדסיים וזהו הצבע המזוהה ביותר עימם.
מהם היתרונות של מחפרון על פני כלים אחרים?
למחפרון בכלל ומחפרון JCB הידוע באיכות שלו במיוחד יש מספר יתרונות על פני כלים אחרים המשמשים לאותן מטרות. יתרון אחד הוא הקומפקטיות היחסית שלו. אמנם זהו עדיין כלי הנדסי כבד אך ביחס לכלים דומים המבצעים עבודות מסוג זה הוא נחשב קומפקטי. יתרון נוסף וחשוב הוא העובדה שלמחפרון צמיגים רגילים כך שהוא יכול לנסוע גם בכביש. מהירותו הסבירה יחסית מאפשרת לו ניידות גבוהה ואין צורך להוביל אותו ממקום למקום. זהו יתרון משמעותי.


לאילו עבודות משמש מחפרון?


מחפרון משמש למגוון סוגי עבודות באתר בניה. אחד התפקידים המרכזיים שלו הוא כמובן חפירת בורות המשמשים בסיס לבניה אך לא רק. הוא משמש להעברת חומרי בניה ממקום למקום, שבירת אספלט, סלילת דרכים ועוד. כמו כל כלי מסוג זה, גם מחפרון JCB חשוב להכיר היטב ולכן החברה שמבצעת את העבודה צריכה להיות חברה רצינית ובעלת ניסיון. חברת עמית ורון היא חברה העוסקת שנים בתחום קידוחים ועבודות עפר ותבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר.
מחפרון JCB