053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

בובקאט- גמישות וניידות בכלי אחד

אם אתם מבינים דבר או שניים בתחום הבניה והכלים ההנדסיים, סביר להניח שאתם מכירים את בובקאט בתור חברה ולא בתור כלי ספציפי. אז נכון, אכן מדובר כאן בחברה המייצרת מגוון רחב של צמ"ה- ציוד מכני הנדסי, אך כיוון שהיא זו שייצרה את המיני מעמיס הראשון, השם בובקאט הפך לשמו השני של כלי זה והיום כאשר אומרים בובקאט כשם כלי מסויים, יודעים שהכוונה היא למיני מעמיס.

כאשר מדברים על "בובקאט" מתכוונים ברוב המקרים לכלי צ.מ.ה הנדסי, סוד של מכונה ניידת המיועדת לביצוע עבודות במקומות צרים או קטנים במיוחד.
הבובקאט מהווה סוג של "קרש הצלה" בעבור חברות ובעלי מקצוע רבים, אשר מתמחים בביצוע של עבודות עפר, מכיוון שהוא יכול לעשות מה שכלים רבים אחרים לא יכולים, בגלל רוחבו הצר (בסביבות ה-80 ס"מ באפשרותו להיכנס גם בפתחים קטנים במיוחד ולבצע עבודה בשטחים שהינם צפופים, אליו כלים גדולים יותר לא יכולים להגיע.
תפעול הבובקאט מצריך מהמפעילים ניסיון בהפעלת הכלי הספציפי וכמובן, רישיון ייעודי להפעלת מכונה ניידת - וזאת בכדי להבטיח עבודה בטיחותית, מקצועית ומדויקת. 
 


מהו בדיוק בובקאט?


בגדול, בובקאט הוא כלי הנדסי ולבלתי מקצועיים שבינינו הוא יראה פשוט סוג של טרקטור, כמו כלים הנדסיים נוספים. אם יורדים לעומק רב יותר, ישנם כמובן הבדלים בין בובקאט לבין טרקטור או כלים אחרים. לבובקאט שתי זרועות הרמה הנמצאו כל אחת בצידו האחר של תא המפעיל. הן מחוברות לכף על מנת לפנות מהשטח פסולת. אחת התכונות של כלי זה המבדילה אותו מכלים אחרים הוא העובדה שניתן להניע את זוג הגלגלים הימני שלו בנפרד מזוג הגלגלים השמאלי. כך ניתן לתמרן עם כלי זה גם בשטחים צרים מאוד.


יתרונות השימוש בבובקאט


השימוש בבובקאט מאפשר שליטה טובה ביותר בכלי ועבודה גם בשטחים שאינם נוחים לעבודה. הבובקאט יכול לנוע באמצעות גלגלים או באמצעות זחלים, מה שמאפשר לעבוד איתו בכל תנאי שטח. הוא יכול למשל לשמש גם כמפלסת שלג אם מחליפים את הכף המיועדת לעפר לכף המתאימה לפינוי שלג. הבובקאט מצוין לעבודה באתרי בניה עירוניים צפופים הנמצאים בלב אזור מגורים. לכן ניתן לראות אותו באתרי בניה שנוצרים בפרויקטים של פינוי בינוי. היום פרויקטים של פינוי בינוי הולכים והופכים נפוצים בכל רחבי הארץ ואזורי מגורים הם אזור צפוף מאוד לעבודה עם כלים הנדסיים כבדים כך שהגמישות של הבובקאט היא נחוצה מאוד.

בין השימוש הנפוצים של בובקאט ניתן לציין: הכנת שטחים לגינון ולדשא סינטטי, פינוי של פסולת בתוך מבנים, ביצוע של עבודות הריסה בתוך מבנים ועוד שורה של עבודות נוספות.
כמובן, שכדאי לוודא שאותה החברה אשר תבצע את העבודה הנדרשת, מתמחה באופן פרטני בתחום המדובר ויש לה את הכלים והיכולות להשגת התוצאות האופטימאליות בתחום.
 


עבודה הדורשת מיומנות וניסיון

אם גם אתם זקוקים לשירותי בובקאט מכל סיבה ועבור כל מטרה, תשמחו לגלות שאתם במקום הנכון עבור המטרה.
אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת עמית ורון קידוחים עפר ופיתוח.
החברה מעסיקה צוות אנשי מקצוע מנוסים ומנוסים המחזיקים ברישיונות ייעודיים ובנוסף, גם עוברים הכשרות והדרכות ייעודיות במטרה לאפשר להם לבצע את העבודות בצורה היסודית והבטיחותית ביותר האפשרית.
לחברה ניסיון בפועל בביצוע מגוון רחב של עבודות ופרויקטים הן עבור לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ולקוחות מהמגזר הציבורי.
 

בובקאט