053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

חושבים לבצע עבודות חפירה כלשהן?

 

אם אתם חושבים לבצע עבודות חפירה כלשהן בטח תשמחו לדעת שאפשר לבצע אותן בקלות. למעשה, כל שעליכם לעשות הוא להצטייד במחפרון או בשם בשמו הנפוץ שופל ולצאת לעבודה, כך שעבודות מורכבות שהיו נמשכות זמן רב באמצעות כלים אחרים יבוצעו במהירות מפתיעה. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות שמחפרון הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

 

מחפרון הכלי האידיאלי - עבודות חפירה

אמנם המחפרון מתאים גם לעבודת קידוח, העמסה/פריקה של חומרי בניין אבל הוא אידיאלי לעבודות כמו עבודות עבודות חפירהחפירה. למעשה, למחפרון יעה קדמי וזרוע חפירה קטנה בירכתיים, כך שיש לו יכולת משולבת שעולה על אלו של כלי מכניים הנדסיים (צמ"ה) אחרים. למשל, יש כלי צמ"ה בעלי יעה גדול יותר משל המחפרון או יכולות גבוהות בתחום מסוים, אבל הגדולה של המחפרון היא כאמור בשילוב שבין היעה לזרוע החפירה.

למרות זאת הבחירה קשה כי ישנם כמה סוגים שונים של מחפרונים, הן מבחינת הגודל והגמישות והן מבחינת הכלים שניתן להרכיב עליהם. כמו כן, יש מחפרונים שמתניידים על שרשראות (מחפרוני זחל) ומחפרונים על גלגלים, כך שמומלץ להתאים את המחפרון לאופי העבודה, לגודל של אתר הבנייה ולמיקום שלו.

 

אז מה עושים?

אנחנו ממליצים לפנות למומחים של חברת עמית ורון בכל הנוגע להשכרת מחפרון. החברה מתמחה בעבודות עפר, כך שהם יתאימו את כלי הצמ"ה אליכם בהתאם לצרכים שלכם ולאופי העבודה הנדרשת. יתרה מזאת – החברה מעמידה את לקוחותיה במרכז ועושה הכל כדי לספק את רצונם, למשל מלווה אותם במקצועיות לכל אורך הפרויקט.

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי החברה עובדת לפי סטנדרטים גבוהים במיוחד,  מעסיקה אך ורק אנשי צוות מיומנים שעברו הדרכות מקצועיות והשתלמויות, עומדת בתקנים הנדרשים בתחום הבטיחות ואיכות הסביבה, עושה שימוש בכלים מתקדמים ובעיקר – עומדת בלוח הזמנים שנקבע מראש.

עבודות חפירה דורשות ציוד הנדסי ספציפי בכדי שניתן יהיה לבצע אותן ודורשות כמובן גם מפעיל של אותו ציוד. הן דרושות בענף הבנייה כמו גם ענף התחזוקה והתשתיות, והן מצריכות יידע והכרה של השטח כמו גם יידע וניסיון בעבודה עצמה. יש חברות מבצעות עבודות חפירה כמו חברת "עמית ורון", חברות עם עובדים לפרויקטים בהיקפים שונים ולצרכים שונים. הן שולחות הן את המפעיל והן את ציוד החפירה, ועובדותבדרך כלל מול הקבלנים הראשיים של הפרויקט. עבודות של חפירה שאינן מדויקות עלולות לגרום לנזק רב הן לתשתית והן למה שסביבה וזו הסיבה למה יש חשיבות גבוהה להפעלה מקצועית של הציוד ההנדסי והניסיון בעבודות מעין אלו.

עבודות חפירה עם מחפרון

עבודות חפירה יכולות אם כן להתבצע באמצעות כלים הנדסיים שונים. אחד מהם ואולי הפופולארי ביותר שבהם הוא המחפרון. המחפרון או בשמו המוכר יותר, השופל, הוא כלי שיש לו שתי כפות האחת מקדימה והשנייה מאחורה, כשזו שמקדימה היא גדולה יותר ומסוגלת להטעין עפר, חצץ וחומרים אחרים ולבצע חפירות באדמה וזו שמאחורה קטנה יותר ומיועדת לחפירות קטנות. לשופל יש יתרונות שונים בעבודת החפירה כמו התניידות קלה, האפשרות לעבוד על הכביש ובעיקר הקומפקטיות שלו ולא לחינם הוא נפוץ מאוד ובשימוש הולך וגובר ברחבי העולם. יש לו גם שימושים נוספים כמו שבירת אספלט, חפירת תעלות, סתימת חורים ואחרים.

איך בוחרים חברה איכותית?

אם אתם צריכים עבודות חפירה, בין אם אתם קבלנים או עוסקים בתחומי הבנייה או התשתיות ובין אם אתם אנשים פרטיים, אתם צריכים לבחור חברה איכותית כזו שתעשה עבורכם עבודה ברמה הגבוהה ביותר. היא צריכה להיות חברה שמקפידה על לוחות זמנים, היא צריכה להיות חברה שעושה עבודה מושלמת בלי להתפשר על פחות מזה, היא צריכה להיות חברה שנותנת מענה מקצועי בכל שלב ושלב בפרויקט והיא צריכה לעמוד בכל תקני הבטיחות ואיכות הסביבה. חברה כזו צריכה להקפיד על התעדכנות בשינויים בתחום, צריכה לספק לעובדים שלה הדרכות מקצועיות ואם אתם מוצאים אחת שדואגת לא רק ללקוחות שלה אלא גם לעובדים שלה, מצאתם טוב.