053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

מי צריך מחפרון להשכרה?

את המונח "שופל" בטוח שמעתם בין אם אתם בענייני בנייה ועבודות עפר או שלא. השופל הוא למעשה מחפרון, כלי הנדסי שמיועד לחפירות ולמשימות אחרות. אין כמעט אתר בנייה או אתר עבודה שהוא לא עובד בו, בגלל היתרונות הרבים שלו. העבירות שלו גבוהה ולניידות שלו אין תחליף, ואם אתם מנהלים פרויקט כזה או אחר תהיו חייבים מחפרון להשכרה אם אין לכם. מחפרון כזה ישרת אתכם נאמנה ויאפשר לכם לקדם את הפרוייקט מהר יותר וטוב יותר. אז הנה קצת על השימושים של המחפרון ועל היתרונות הרבים של הכלי שכדאי להכיר.


מחפרון להשכרה – מבנה ושימושים


בין אם זה מחפרון להשכרה או כל מחפרון אחר, המבנה של הכלי הוא כזה שמאפשר לו לבצע מגוון עבודות. יש את הטרקטור שמכיל את תא הנהג, את הגלגלים ואת המנוע עליהם מותקנים כלי העבודה של המחפרון. יש את המחפר האחורי שיש לו זרוע קטנה תלת מפרקית שנועדה לביצוע עבודות חפירה קטנות. ויש את היעה הקדמית שנועדה גם כן לביצוע חפירות קטנות אך גם להטענת עפר וחצץ במשאיות.


השימושים במחפרון מגוונים. אפשר להכין בעזרתו תשתיות לקווי מים, ביוב וחשמל, אפשר לשבור איתו אספלט, אפשר לחפור חורים בגדלים שונים, אפשר לחפור תעלות לצורך החלפת צנרת, אפשר לסלול דרכים ומדרכות ואפשר לבצע איתו עוד מגוון רחב של עבודות.


יתרונות


בדומה לטרקטור להשכרה, יתרונותיו של מחפרון להשכרה הם רבים. קודם כל, הוא לא חייו להיות על משאית אלא יכול להתנייד גם בעצמו ולעשות את זה בדרכי עפר כמו גם בכבישים עירוניים (הוא יכול לנסוע במהירות של כ-30 קמ"ש מה שייקח כמובן קצת זמן בעיקר במרחק גדול אבל זה אפשרי) 


בנוסף, הוא נחשב לכלי הנדסי קומפקטי כך שניתן להתנייד איתו גם באזורים בעייתיים כי יש לו עבירות גבוהה. הוא יעיל ומהיר ולא סתם הוא נפוץ במיזמי הנדסה עירוניים ובתחזוקה שוטפת של כבישים כמו גם כמובן באתרי בנייה. רק חברה כמו חברת "ורון" תשכיר לכם מחפרון במחירים מעולים כך שתוכלו להשתמש בו בהתאם לצרכים שלכם.

 

מי צריך מחפרון להשכרה?


בכל אתר בנייה היום כמו גם בכל פרויקט אחר בו יש בנייה או הרס של משהו יש מחפרון. זהו כלי שהולך והופך לפופולארי יותר ויותר, ולמעשה זהו כלי שכבר אי אפשר בלעדיו. כל פרויקט כמעט מערב עבודות עפר ובשביל לבצע את עבודות העפר הללו צריך מחפרון, אך לא לכל אחד משתלם לקנות כלי כזה. זה כלי לא זול ואם לא מדובר על פרויקטים רציפים האחד אחרי השני או שלא רוצים לתחזק את המחפרון, אין כמו מחפרון להשכרה בשביל זה. אין כאב ראש, אין דאגות בכל מה שקשור לתפעול של המחפרון, פשוט נותנים למומחים לעשות את העבודה שלהם. להביא את המחפרון וגם להפעיל אותו. 


יתרונות מחפרון להשכרה


אם אתם מבררים לגבי מחפרון להשכרה אתם חייבים לדעת מהם היתרונות שלו. מחפרון הוא כלי ששייך למשפחת הציוד ההנדסי, כלי שהוא כמו טרקטור ויש לו שתי כפות שיכולות להעמיס בשני הצדדים, באחת מהן יש זרוע חפירה ובשנייה יש יעה. היתרון המרכזי שלו הוא בזה שהוא קטן והוא יכול לעבור בכל מקום. הוא יכול להשתחל בקלות ולהיכנס לאתר בנייה, מה שטרקטור רגיל יתקשה או לא יצליח לעשות.
הוא יכול גם להתנייד בכבישים מה שאומר שהוא יכול לעבור ממקום למקום ומאתר לאתר בלי יותר מידי לוגיסטיקה. הוא אומנם די איטי ולא עובר את ה-30 קמ"ש בנסיעה אך אם האתרים לא ממש רחוקים האחד מהשני זה יכול להיות פתרון מצוין.


לבחור את הטוב ביותר!


אם אתם מחפשים מחפרון להשכרה חברת "ורון" היא החברה אותה אתם מחפשים. זו חברה עם ניסיון רב ועם אין ספור לקוחות מרוצים, חברה שקיימת כבר שנים רבות ומספקת שירותים לאין ספור קבלנים ואנשי מקצוע שונים.
בבואכם למצוא חברה כזו שתספק לכם את המחפרון, אתם צריכים לוודא שזו חברה ששומרת על כל הנהלים ועל רמת בטיחות גבוהה ומבצעת את כל הבדיקות התקופתיות הרלוונטיות, חברה שמספקת לכם את הרוגע הדרוש עם הידיעה שבחרתם את הטוב ביותר עבורכם ועבור הפרויקט עליו אתם אחראיים.
 

מחפרון להשכרה