053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

קבלן עבודות עפר לביצוע מקצועי ואמין

עבודות עפר הן עבודות שמהותן הזזה או העברה של עפר ממקום אחד למקום אחר, תוך עמידה בתוכניות עבודה מדויקות. בדרך כלל, שירותיו הטובים של קבלן עבודות עפר נדרשים כשמדובר בהיקפי עבודה גדולים. אילו סוגי עבודות נכללים בקטגוריה של עבודות עפר? מהו הציוד הנדרש לביצוע עבודות מהסוג הזה? מהו הידע הנדרש למפעילי הכלים המבצעים את העבודה ולמנהלים של עבודות העפר?

עבודות עפר – מה זה אומר

כאמור, עבודות עפר הן בבסיס הזזה של כמויות גדולות של עפר ממקום אחד למשנהו. ואולם על מנת שעבודות העפר יביאו לתוצאות הרצויות, הן חייבות להתבצע בצורה מדויקת, תוך עמידה באמות מידע מחמירות מבחינה הנדסית. העמידה באמות המידה נבדקת תדיר, בכדי למנוע סטיות ושגיאות. במקרה הטוב, קבלן או עובד המבצע שגיאה, עלול לגרום לנזק שייקח זמן לתקן, שלא לדבר על העלויות. במקרה הפחות טוב, עלולה פעולה שגויה לסכן חיים של בני אדם רבים.

קבלן עבודות עפר אמון על ביצוע מספר פעולות. בין השאר נכללות סלילת כבישים ודרכים, כמו גם הנחת מסילות רכבת. עבודות הסלילה של תוואי הרכבת הקלה באזור המרכז, ממחישות היטב את הנושא. עבודות עפר כוללות גם יישור קרקע לבנייה או למטרות שונות, ועבודות לבניית ביצורים, אם מדובר בשטח צבאי או בהכנה של שטח לקראת עימות צבאי.

קבלן עבודות עפר והציוד הנדרש לו

קבלן עבודות עפר עושה שימוש, בדרך כלל, בסוגים שונים של ציוד מכאני הנדסי כמו למשל מחפרון JCB. עם הציוד הזה ניתן למנות משאיות, דחפורים, שופלים או מחפרונים. אם היקף העבודות הוא קטן, או מתבצע בשטח מצומצם, ניתן לעשות שימוש בהעתקים מוקטנים של הכלים כאמור. מדובר בהעתקים מושלמים של הכלים שהוזכרו לעיל, אבל קטנים הרבה יותר. סוג הכלים הזה קרוי בפני המקצוענים "בובקט". קבלני עבודות העפר הם בעלי ידע הנדסי, ובעלי יכולת להפעיל צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) בצורה מקצועית.

אם יש לך צורך בביצוע עבודות באמצעות קבלן עבודות עפר מקצועי ויעיל, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע של עמית ורון יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בהגדרה מדויקת של הצרכים ובהוצאה לפועל של התוכניות במהירות וביעילות.     

 

קבלן עבודות עפר