053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

מי צריך מחפרון להשכרה?

את המונח "שופל" בטוח שמעתם בין אם אתם בענייני בנייה ועבודות עפר או שלא. השופל הוא למעשה מחפרון, כלי הנדסי שמיועד לחפירות ולמשימות אחרות. אין כמעט אתר בנייה או אתר עבודה שהוא לא עובד בו, בגלל היתרונות הרבים שלו. העבירות שלו גבוהה ולניידות שלו אין תחליף, ואם אתם מנהלים פרויקט כזה או אחר תהיו חייבים מחפרון להשכרה אם אין לכם. מחפרון כזה ישרת אתכם נאמנה ויאפשר לכם לקדם את הפרוייקט מהר יותר וטוב יותר. אז הנה קצת על השימושים של המחפרון ועל היתרונות הרבים של הכלי שכדאי להכיר.


מחפרון להשכרה – מבנה ושימושים


בין אם זה מחפרון להשכרה או כל מחפרון אחר, המבנה של הכלי הוא כזה שמאפשר לו לבצע מגוון עבודות. יש את הטרקטור שמכיל את תא הנהג, את הגלגלים ואת המנוע עליהם מותקנים כלי העבודה של המחפרון. יש את המחפר האחורי שיש לו זרוע קטנה תלת מפרקית שנועדה לביצוע עבודות חפירה קטנות. ויש את היעה הקדמית שנועדה גם כן לביצוע חפירות קטנות אך גם להטענת עפר וחצץ במשאיות.


השימושים במחפרון מגוונים. אפשר להכין בעזרתו תשתיות לקווי מים, ביוב וחשמל, אפשר לשבור איתו אספלט, אפשר לחפור חורים בגדלים שונים, אפשר לחפור תעלות לצורך החלפת צנרת, אפשר לסלול דרכים ומדרכות ואפשר לבצע איתו עוד מגוון רחב של עבודות.


יתרונות


יתרונותיו של מחפרון להשכרה הם רבים. קודם כל, הוא לא חייו להיות על משאית אלא יכול להתנייד גם בעצמו ולעשות את זה בדרכי עפר כמו גם בכבישים עירוניים (הוא יכול לנסוע במהירות של כ-30 קמ"ש מה שייקח כמובן קצת זמן בעיקר במרחק גדול אבל זה אפשרי) 


בנוסף, הוא נחשב לכלי הנדסי קומפקטי כך שניתן להתנייד איתו גם באזורים בעייתיים כי יש לו עבירות גבוהה. הוא יעיל ומהיר ולא סתם הוא נפוץ במיזמי הנדסה עירוניים ובתחזוקה שוטפת של כבישים כמו גם כמובן באתרי בנייה. רק חברה כמו חברת "ורון" תשכיר לכם מחפרון במחירים מעולים כך שתוכלו להשתמש בו בהתאם לצרכים שלכם.

מחפרון להשכרה