053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

מידע מקצועי

כשזה נוגע לשימוש בכלי כמו מחפרון הוד השרון מובילה בתחום

הוד השרון היא עיר מיוחדת במינה, מהבחינה שהיא משלבת בין נוף פסטורלי של פרדסים ומשקים, לבין אורח חיים אורבני תוסס. היא נחשבת לאחת הערים המתפתחות באופן תמידי וכחלק בלתי נפרד מתהליכי ההתחדשות בה, ניתן לאתר בה בנייה והרחבות של מגרשים ושטחים למטרות מגורים ומסחר

למאמר במלואו >

כל מה שצריך לדעת על טרקטור הרצליה והסביבה

כשמדובר בעבודות הנדסה, בניה, חפירות, עבודות עפר וכדומה, טרקטורים משחקים תפקיד חשוב ומהווים את אחד הכלים החשובים ביותר בשטח.

למאמר במלואו >

מיני מחפרון כפר סבא – כדאי להכיר

לנהל פרויקט של בנייה זה כאב ראש לא קטן ובשביל שהוא יתבצע בצורה טובה אתם צריכים כלים שונים שיעבדו ויסייעו לעמוד ביעדים.

למאמר במלואו >

טרקטור רעננה – כל מה שצריך לדעת!

טרקטורים משמשים את תעשיית החקלאות כבר לא מעט שנים. יש להם תפקידים שונים כשהעיקרי הוא היכולת לגרור ולמשוך כלים אחרים שנועדו למשימות ייעודיות שונות.

למאמר במלואו >

איך מוצאים קבלן עפר הרצליה?

לא משנה אילו עבודות בנייה צריך לבצע, הן תמיד מתחילות בעבודות עפר. הרי את הקרקע צריך להכשיר לבנייה וצריך להזיז עפר וסלעים ממקום למקום

למאמר במלואו >

מהן עבודות עפר בהרצליה?

סביר להניח שאף פעם לא הקדשתם מחשבה למה היה לפני שהבניין בו אתם גרים נבנה. איך הנה נראה השטח ואיך הוא הפך להיות כזה אפשר לבנות בו בניין למגורים.

למאמר במלואו >

השכרת צמ"ה

מה הופך את ציוד הבנייה שלנו לאידיאלי לצרכי השכרה? המוניטין הוא אמינות, זמן השבתה מינימלי וחסכון בדלק מעולה. אם אתה קבלן, קלות השימוש, תא נהג נוח, ביצועים סביבתיים מרשימים ועלויות תפעול נמוכות יכניסו

למאמר במלואו >

מהו מיני מחפרון במרכז?

אם אתם מנהלים של פרויקט בנייה או שאתם צריכים לחפור או לעשות איזו שהיא עבודת תשתית, סביר להניח שאתם יודעים מהו מיני מחפרון.

למאמר במלואו >

טרקטור רמת השרון – כל מה שצריך לדעת.

הטרקטור הוא כלי שהייעוד המקורי שלו היה לגרירה ומשיכה של כלים שונים שנועדו למשימות שונות. הוא נמצא בעיקר בעולם החקלאות ויש לו יתרונות שאין לאף כלי אחר.

למאמר במלואו >

חברה לעבודות עפר רעננה – כל מה שצריך לדעת

בשביל לדבר על חברה לעבודות עפר רעננה כמו בכל מקום אחר, צריך להסביר קודם כל מהן בכלל עבודות עפר. עבודות עפר הן עבודות הנדסה שבמהלכן מזיזים כמויות גדולות של עפר.

למאמר במלואו >

קידוחי קרקע במרכז – כל מה שצריך לדעת

יש לא מעט עבודות בכל מה שנוגע לפיתוח ובנייה. אלו עבודות שמתבצעות לפני הבנייה עצמה, תוך כדי וגם אחרי.

למאמר במלואו >

מי צריך מחפרון להשכרה?

את המונח "שופל" בטוח שמעתם בין אם אתם בענייני בנייה ועבודות עפר או שלא.

למאמר במלואו >

עבודות עפר ופיתוח ומה נכלל בתוכן?

עבודות עפר ופיתוח מהוות שם כולל למגוון רחב של עבודות שונות ובין היתר: סלילת אספלט לכבישים ולחניונים, ריצוף של מדרכות ושבילים, סוגים שונים של עבודות בנייה ופיתוח, סלילת תשתיות תת קרקעיות, חידוש חניונים ועבודות נוספות. 

למאמר במלואו >

מחפרון – כלי קטן גדול

גם מי שמסיבה כלשהי לא שמע על מחפרון ודאי נתקל באותו כלי מכני הנדסי ואפילו יותר מפעם אחת. מדובר בכלי דמוי טרקטור קטן, אשר מכיל כף גדולה, כאשר באמצעותה ניתן לבצע את עבודת החפירה.

למאמר במלואו >

כיצד הפכה לעניין כל כך אקטואלי הריסת מבנים

ככלל בחיים, פעולה הרסנית ובלתי הפיכה לרוב איננה רצויה. יחד עם זאת, לפעמים על מנת ליצור משהו חדש וטוב יותר, חייבים לנקוט צעד דרסטי.

למאמר במלואו >

אבני דרך חשובים לפני בניית מרתף

מרתפים מיושנים שלא תוכננו נכון עלולים להפוך למפגע של ממש. עלולים להתרחש שם הצפות, קירות מתפוררים, ריחות לא נעימים ועוד. על כן, לפני בניית מרתף חשוב לתכנן כמה אבני דרך חשובים. מחברת ורון מסבירים ומפרטים. 

למאמר במלואו >

קבלן חפירות מסביר על דגשי בטיחות וסדר בעבודה

במגוון רחב של עבודות עפר, עבודות פיתוח, שיקום, שיפוץ או חידוש, יגיע בשלב כלשהו קבלן חפירות לאתר. ביקשנו מקבלן מנוסה להסביר על כמה דגשי בטיחות וסדר, הדרושים בעבודות החפירה בשטח. 

למאמר במלואו >

מחפרון JCB לשירותכם במשימות פיתוח ועבודות עפר

ציוד מכאני והנדסי כבד לוקח תפקיד נכבד בפיתוח עירוני, פרויקטים גדולים, עבודות עפר ועבודות בניה. מחברת עמית ורון, קידוחים עפר ופיתוח מסבירים על תרומתו של הכלי החשוב מחפרון JCB.

למאמר במלואו >

יתרונותיו של מחפרון ככלי הנדסי שימושי 

בכל אתר בניה ובכל מקום בו מתבצעות עבודות פיתוח, נמצא בשימוש מגוון רחב של כלים הנדסיים.

למאמר במלואו >

אילו הכנות צריך לבצע לפני בניית מרתף

לצורך בניית מרתף יש צורך להצטייד בכלים הנדסיים כדוגמת מחפרונים ודחפורים.

למאמר במלואו >

קבלן חפירות 

אחד מתפקידיו של קבלן חפירות הוא להתמודד הדרישות הגבוהות הקיימות בתחום של עבודות העפר.

למאמר במלואו >

עבודות עפר ותשתית בידי קבלן עפר

קבלן עפר הינו בעל מומחיות, ידע וניסיון בביצוע מגוון עבודות עפר וזאת על בסיס ידע טכני ויכולת בהפעלת ציוד מכני ייעודי.

למאמר במלואו >

בובקט מחיר

בובקט מחיר נקבע בהתאם לאופי וסוג העבודה, גודל הכלי ועוד מגוון פרמטרים רלוונטיים. 

למאמר במלואו >

הריסת מבנים – איכות ובטיחות 

הריסת מבנים היא עבודה המצריכה מקצועיות בלתי מתפשרת מצד המבצעים אותה, בכדי להשיג את המטרה, יש צורך לעשות שימוש בציוד כבד ייעודי, כאשר בכדי להפעיל את הציוד הזה, יש צורך בהסמכות וברישיונות ייעודיים, אשר יאפשרו לתפעל את אותם הכלים בצורה איכותית ובטיחותית.

למאמר במלואו >

עבודות עפר במרכז – בחירה נכונה בחברה אשר תבצע את העבודה

עבודות עפר מצריכות רמה מקצועית גבוהה מצד החברה אשר מתמחה בביצוע עבודות אלה, כאשר, בשביל לבצע עבודות מהסוג הזה, יש לעשות שימוש בציוד ייעודי, שהינו ציוד כבד המצריך רישיונות והכשרות רלוונטיות. 

למאמר במלואו >

מחפרון והריסת מבנים עבור בנייה חדשה וקבלן פירוקים בפרט

בגל ההתחדשות העירונית בעשור האחרון, הריסת מבנים נהייתה מאד שכיחה, אך ישנן סיבות נוספות בגין הריסת מבנים מתבצעת, בואו נבין יותר לעומק ונבין גם מהו מחפרון

למאמר במלואו >

בובקאט- גמישות וניידות בכלי אחד

אם אתם מבינים דבר או שניים בתחום הבניה והכלים ההנדסיים, סביר להניח שאתם מכירים את בובקאט בתור חברה ולא בתור כלי ספציפי.

למאמר במלואו >

עבודות עפר בשרון, פיתוח במלוא מובן המילה

עבודות עפר באזור השרון כוללות הקמה של בורות ספיגה, הקמה של חפירות לצורך הנחת יסודות, חפירה לצרכי הקמה של בריכה. נעשה שימוש בציוד קידוח, שופלים, מחפרונים, משאיות ועוד. 

למאמר במלואו >

הריסת מבנים, צעד חשוב להתחלה חדשה

למילה הריסה יש לכאורה קונוטציה לא כל כך חיובית. אך למעשה, פעולה כמו הריסת מבנים איננה רק חיובית אלא אפילו מאוד מועילה וחיונית.

למאמר במלואו >

מהן עבודות עפר ופיתוח?

אם יוצא לכם להסתובב בעיקר עם הרכב, בטוח נתקלתם בעבודות פיתוח כאלו ואחרות.

למאמר במלואו >

חזק אבל קומפטי- מחפרון JCB

בשנים האחרונות כמעט בכל שכונה ישנו לפחות אתר בניה אחד. אתרי בניה נמצאים לא רק בשכונות חדשות המוקמות מאפס, אלא גם בשכונות ותיקות, בזכות פרויקטים כמו פינוי בינוי ותמ"א 38.

למאמר במלואו >

מהו מחפרון?

בכל מקום אנו רואים עבודות שמתבצעות, עבודות פיתוח שמקדמות את האזור בו הן מתקיימות.

למאמר במלואו >

מה חשוב לדעת על הריסת מבנים?

ישנן סיבות שונות בגינן יעלה הצורך בשירות של הריסת מבנים – ברוב המקרים מדובר בהריסה של מבנים ישנים, כשהמטרה אשר עומדת מאחורי ההריסה היא הרצון לבנות בשטח מבנה חדש יותר – אך ישנן גם סיבות נוספות בגינן יעלה הצורך בהריסה. 

למאמר במלואו >

בחירת קבלן חפירות

עבודות חפירה למיניהן דורשות שימוש בציוד כבד ופעולות מורכבות המצריכות מקצועיות ללא פשרות והקפדה רבה על נושא הבטיחות. 

למאמר במלואו >

חפירת מרתף - יתרונות וחסרונות

בבתים רבים בעולם בכלל ובישראל בפרט, השכילו המתכננים לבנות גם מרתף. ואולם בשנים האחרונות עלתה המודעות לחשיבותו של מרתף הן בבניינים והן בבתים פרטיים, ולפיכך מתרבים המקרים שבהם בעלי בתים מבקשים לבצע חפירת מרתף מתחת לבית או לבניין קיים שאין בו מרתף מובנה.

למאמר במלואו >

ניקוז יעיל בהשקעה משתלמת - בור חלחול עלות

בור חלחול הינו בור המשמש להובלה של מי גשמים אל עומק הקרקע. בורות חלחול ידועים גם בשם בורות ניקוז ומיקומם נקבע על די איש מקצוע מוסמך בעל ידע, התמחות וניסיון בתחום התשתיות ועבודות קידוח ועפר.

למאמר במלואו >

מה זה מחפרון?

מחפרון הוא כלי שימושי מאוד בענף הבנייה, כלי שהומצא בשנת 1953 בבריטניה ומאז ועד היום היה מעורב בבניית מיליוני מבנים ברחבי העולם

למאמר במלואו >

צריכים לבצע עבודות שמצריכות בובקאט?

אם אתם צריכים לבצע עבודות שמצריכות בובקאט בטח תשמחו לדעת שאתם במקום הנכון. אמנם הכוונה למיני מעמיס שנקרא באנגלית Skid-Steer Loader, אבל כמו במקרים אחרים גם פה שם החברה הפך לשם המוצר מסיבה אחת – זה היה מוצר ששינה את הדרך שבו אנחנו חושבים על עבודות עפר. המש

למאמר במלואו >

מחפרון JCB – לעבוד בתנאים הטובים ביותר

הכלי ההנדסי הנפוץ והנדרש ביותר באתרי בנייה ובביצוע פרויקטים הנדסיים שונים, הוא המחפרון. מבין כל הכלים מהסוג הזה, מחפרון JCB נחשב לאיכותי, אמין ונוח לעבודה יותר מכל השאר. מהו בדיוק מחפרון? מהם היתרונות של המחפרון על פני כלים הנדסיים אחרים? אילו כלים הנדסיי

למאמר במלואו >

חושבים לבצע עבודות חפירה כלשהן?

אם אתם חושבים לבצע עבודות חפירה כלשהן בטח תשמחו לדעת שאפשר לבצע אותן בקלות. למעשה, כל שעליכם לעשות הוא להצטייד במחפרון או בשם בשמו הנפוץ שופל ולצאת לעבודה, כך שעבודות מורכבות שהיו נמשכות זמן רב באמצעות כלים אחרים יבוצעו במהירות מפתיעה. אנחנו מזמינים אתכם

למאמר במלואו >

הריסת מבנים – מתי, למה ואיך

הריסת מבנים הוא אחד מתחומי ההתמחות הדורשים רמה גבוהה של ידע טכני, מקצוענות והבנה. למרות הדימוי התמים של תחום העיסוק הזה, הריסת מבנה מכל סוג שהוא כרוכה ברמה גבוהה של סיכון. אילו סוגים של מבנים נהרסים באופן יזום? אילו סוגי הריסה קיימים ומתי נעשה בהם שימוש?

למאמר במלואו >

השכרת מחפרון לעבודות תשתית וחפירה

השכרת מחפרון מאפשרת לגופים וחברות גדולות, כמו גם לאנשים פרטיים, לבצע במהירות עבודות, כולל עבודות מורכבות, שבכל מקרה אחר או שימוש באמצעים אחרים, עשויות להימשך זמן רב.

למאמר במלואו >

קבלן עבודות עפר לביצוע מקצועי ואמין

עבודות עפר הן עבודות שמהותן הזזה או העברה של עפר ממקום אחד למקום אחר, תוך עמידה בתוכניות עבודה מדויקות. בדרך כלל, שירותיו הטובים של קבלן עבודות עפר נדרשים כשמדובר בהיקפי עבודה גדולים.

למאמר במלואו >

הריסת מבנים ומזעור הפגיעה ובסביבה

הריסת מבנים הוא תחום התמחות הדורש מקצועיות והבנה של תנאי הסביבה. מדוע נדרשת הריסה של מבנה? אילו דרכים קיימות להריסת מבנה קיים?

למאמר במלואו >

כל מה שרציתם לדעת על טרקטור שופל

טרקטור שופל ידוע בכינויים שונים, אולם מספר הכינויים שלו לא קרוב למספר השימושים להם הוא מתאים. הצוות המקצועי של עמית ורון– עבודות עפר, קידוחים ופיתוח, עם כל מה שרציתם לדעת על טרקטור שופל.

למאמר במלואו >

מהו מחפרון JCB ולמה הוא משמש?

אם ידעתם שחברת JCB המפורסמת נקראת על שמו של ממציא המחפרון? בחברת עמית ורון עושים שימוש נרחב במחפרונים, והצוות המקצועי של החברה מסביר לכם עוד על ההיסטוריה של מחפרון JCB ועל השימושים שלו.

למאמר במלואו >

מה כדאי לדעת על מחפרון?

המחפרון הוא כלי צמ"ה, כלומר כלי ציוד מכני הנדסי כבד הכולל יעה קדמי (כף) ומחפר בחלקו האחורי. הוא הומצא בשנת 1953 על ידי ג'וזף סיריל במפורד, שביסס אותו על טרקטור חקלאי, עליו הותקנו הותקנו הכף והמחפר.

למאמר במלואו >

קידוח כלונסאות מחיר - מה כדאי לדעת?

שימוש בכלונסאות פותר בעיות רבות כמו, מניעת שקיעת המבנה באדמה חוליות או בוציות, חוסר יכולת לצקת יסודות רגילים בתוך אדמה סלעית, מניעת קריסתם של קירות תומכים במהלך תהליך הבניה וכד'. קידוח כלונסאות, מחיר, סוג הכלונס, עומק הקידוח וכן הלאה, נקבעים על ידי אנשי מ

למאמר במלואו >

כל מה שרציתם לדעת על בור ספיגה למי גשמים

בור ספיגה למי גשמים, בורות חלחול או בורות ניקוז, הינם הבורות המשמשים להובלת מי הגשמים אל תוך עומק הקרקע. מאחר ומדובר בפעולה מקצועית, שרמת הביצוע שלה עשויה להוות לשון מאזניים משמעותית בהצלחתה, חשוב להיעזר לשם כך בתכנון ובביצוע של חברה מנוסה ומקצועית בתחום.

למאמר במלואו >

כל מה שחשוב לדעת על בניית מרתף

מרתף הוא חלל תת קרקעי שנמצא מתחת לקומת הקרקע ועשוי להתאים לשימושים שונים. עבודת הקידוח היא חלק מהותי מבניית המרתף, והצוות המקצועי של חברת עמית ורון- קידוחים, עפר ופיתוח, מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על בניית מרתף והקידוחים הנלווים לכך

למאמר במלואו >

דגשים חשובים בבחירת קבלן עבודות עפר

פעולת הבנייה מתבססת על פעולה מקדימה שנקראת עבודות עפר, וכדי שהעבודה תתבצע באופן הטוב ביותר כדאי לבחור קבלן בצורה נכונה. הצוות המקצועי של חברת עמית ורון- קידוחים, עפר ופיתוח, מסביר לכם איך תבחרו קבלן עבודות עפר.

למאמר במלואו >

מהו בור ספיגה ביתי ומדוע יש לבחור חברה מתאימה לצורך קידוחו?

אם מוכר לכם מקרוב המינוח בור ספיגה ביתי, יש להניח כי אתם גרים באחד מהאזורים בהם תשתית ביוב מרכזית איננה קיימת, ולכן, בורות ספיגה מהווים את החלופה למערכת כזו

למאמר במלואו >

בובקאט - השם הגנרי שהפך לשם דבר

כמו מושגים מקצועיים רבים אחרים, המונח בובקאט, הוא אחד מכלי העבודה בהם עושות שימוש חברות מקצועיות בתחום עבודות העפר, כמו עמית ורון קידוחים עפר ופיתוח

למאמר במלואו >

בובקט מחיר - מה כדאי לדעת?

הצוות המקצועי של חברת עמית ורון- קידוחים, עפר ופיתוח- מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על בובקט מחיר

למאמר במלואו >

איך בוחרים חברת עבודות עפר במרכז?

אם אתם צריכים לבחור חברה לביצוע עבודות עפר הגעתם למקום הנכון. הצוות המקצועי של חברת עמית ורון, המתמחה בקידוחים, עפר ופיתוח, מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על עבודות עפר במרכז

למאמר במלואו >

עבודות עפר בשרון - מהן וכיצד בוחרים את החברה הנכונה?

אנחנו שומעים הרבה על עבודות עפר בכלל, וגם על עבודות עפר בשרון בפרט, אבל, כנראה, שרובנו, לפחות, מעולם, לא טרח להכיר לעומק את מה שעומד מאחורי המושג הזה. אם כן, מהן עבודות עפר?

למאמר במלואו >

כיצד מבוצעים קידוחי בורות ספיגה ומדוע יש צורך במומחים לשם כך?

גם במקומות בהם מותרים קידוחי בורות הספיגה, אין הכוונה כי איש הישר בעיניו יעשה. נהפוך הוא. במקומות כאלה הקידוח מחייב אישור מיוחד לביצועו, אשר מתקבל לאחר ביקור מהנדס בשטח

למאמר במלואו >