053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

מחפרון JCB – לעבוד בתנאים הטובים ביותר

הכלי ההנדסי הנפוץ והנדרש ביותר באתרי בנייה ובביצוע פרויקטים הנדסיים שונים, הוא המחפרון. מבין כל הכלים מהסוג הזה, מחפרון JCB נחשב לאיכותי, אמין ונוח לעבודה יותר מכל השאר. מהו בדיוק מחפרון? מהם היתרונות של המחפרון על פני כלים הנדסיים אחרים? אילו כלים הנדסיים נוספים עשויים לקחת חלק בעבודות חפירה שונות?

 

מחפרון JCB – מה זה אומר

המחפרון הוא, כאמור, הכלי ההנדסי הנדרש ביותר באתרי בנייה, אתרי חפירות, הכשרת קרקע לבניין וסלילת כבישים ועוד. המחפרון, המכונה בעגה המקצועית גם שופל או מעמיס דו כפי, הוא כלי רב תכליתי. מדובר בטרקטור שאליו מוצמדת יעה קדמית, המאפשרת לו לאסוף עפר, אבנים או פסולת ולהעביר אותה ממקום למקום.

לירכתיים של הטרקטור כאמור מוצמדת זרוע קטנה, שיכולה לשמש לחפירה או לקידוח. מחפרון JCB נחשב לאחד מסוגי המחפרונים היותר איכותיים, המותאם לשמירה על הנוחות של העובד גם בתנאי עבודה קשים יחסית, מה שהופך אותו לפופולארי מאד. בעת חפירות חשוב לעבוד בתיאום מלא מול מפקח בניה האחראי על הפרויקט ובתאום מלא.

 

היתרונות של מחפרון על פני כלי צמ"ה אחרים

היתרון העיקרי של מחפרונים, ובכלל זה מחפרון JCB, על פני כלים הנדסיים אחרים, טמון במגוון הרחב של פעולות מחפרון JCBשניתן לבצע בעזרתו: פינוי עפר, אבנים או אשפה, חפירה או אפילו קידוח, במקרים מסוימים. כלי צמ"ה אחרים יכולים לעשות רק אחת מהפעולות הללו – חפירה, איסוף או קידוח, אבל לא את כל מגוון הפעולות. יתרון נוסף של המחפרון הוא היכולת שלו לנוע מקום למקום בכוחות עצמו על כבישי אספלט רגילים, כך שאין צורך לשנע אותו לאתר העבודות בעזרת משאית ייעודית. אמנם מדובר בדרך כלל ביכולת תנועה למרחקים קצרים, אבל גם היא חוסכת מאמץ וממון רב. באחרי בנייה קטנים, שלא ניתן לשנע אליהם ולהחזיק בהם כלים הנדסיים גדולים, המחפרון הוא פתרון אולטימטיבי.

 

 

אם גם לעסק שלך נדרשת השכרת מחפרון כחלופה או כתוספת לכלי צמ"ה אחרים באתר הבנייה, זה המקום הנכון עבורך. בנוסף כדאי לדעת כי מחפרון JCB הוא הכלי הנכון בשבילך. כדאי ליצור איתנו קשר כבר כעת ואנשי המקצוע של עמית ורון יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בבחירת כלי הצמ"ה המתאים ביותר עבורך, בהתאם לצרכים ולאופי העבודה