053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

מה חשוב לדעת על הריסת מבנים?

ישנן סיבות שונות בגינן יעלה הצורך בשירות של הריסת מבנים – ברוב המקרים מדובר בהריסה של מבנים ישנים, כשהמטרה אשר עומדת מאחורי ההריסה היא הרצון לבנות בשטח מבנה חדש יותר – אך ישנן גם סיבות נוספות בגינן יעלה הצורך בהריסה. 


הריסה של מבנים היא עבודה מורכבת המצריכה שימוש בציוד כבד וייעודי לצורך המטרה, קיימת חשיבות גבוהה שעבודת ההריסה על כל שלביה, תתבצע בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, תוך הקפדה מירבית על נושא הבטיחות. 
מהסיבות הללו, כאשר עולה הצורך בהריסה של מבנים, חשוב לבחור בקפידה את אותה החברה אשר תבצע את העבודה ולוודא מבעוד מועד, שיש ברשותה את הציוד המתאים, את הכלים ואת הידע לביצוע עבודת ההריסה הפרטני בגינה הוזמנו שירותיה מלכתחילה. 


ציוד ייעודי עבור הריסת מבנים


ישנן דרכים שונות באמצעותן ניתן לבצע הריסה של מבנים, כמו גם ציוד כבד ייעודי עבור המטרה. 
בין הדרכים הנפוצות לביצוע ההריסה: הריסה באמצעות שימוש בכלים מכניים הנדסיים ייעודיים (כלי צמ"ה), ניסור בטון באמצעות יהלום, שימוש בחומרי נפץ ייעודיים ועוד..
כל אחת מהפעולות הללו אמורה להתבצע בצורה איכותית ומדויקת וחשוב מכל בטיחותית – כאמור, ישנם סיכונים רבים בעבודה זו, לכן, חשיבות המקצועיות בהליך זה הינה גבוהה במיוחד.
עבודת ההריסה מתבצעת על פי שלבים שונים – כאשר השלב האחרון של העבודה, הוא שלב פינוי הפסולת  מהשטח אל אתרים מורשים ייעודיים – החברה אשר אמונה על ביצוע ההריסה אמורה לקחת על עצמה את יישום כל שלבי העבודה, החל מהשלבים המקדימים ועד לשלב פינוי הפסולת מהשטח.


קבלת החלטות נכונות


אם גם אתם זקוקים לשירות של הריסת מבנים וכמובן, לא רוצים להתפשר על פחות מהשירות המקצועי, הבטיחותי והאיכותי ביותר אותו תזכו לקבל, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את החברה אשר תבצע את הפעולה בקפידה – תוך שימת דגש על כל אותם פרטים אשר יבטיחו את התוצאות המצופות. 
אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת עמית ורון קידוחים עפר ופיתוח ולהבטיח לעצמכם את השירות הטוב ביותר אותו תוכלו לקבל בתחום זה.
 

הריסת מבנים – איך עושים את זה נכון?


יש לא מעט סיבות בגינן יכול לעלות הצורך בנושא של הריסת מבנים כאשר הסיבה הפופולארית ביותר היא לצורך התחדשות עירונית, הריסת מבנים ישנים ובניית מבנים חדשים באותו השטח.
הריסה של מבנים היא פעולה הנדסית מורכבת, במהלכה המבנה מושמד באופן מוחלט. בכדי לבצע את ההריסה יש צורך בהיתרים ובאישורים ייעודיים, כאשר קיימת חשיבות גבוהה שפעולת ההריסה תתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים בתחומם כאשר בראשם יעמוד מהנדס בניה, אשר יתכננו בקפידה את הליך ההריסה ובהמשך, יוציאו אותו אל הפועל בצורה מקצועית, יסודית ובטיחותית, תוך הקפדה על ביצוע הפעולות הנדרשות המקדימות הכוללות: ניתוק המבנה מהתשתיות השונות כמו המים והחשמל, תיחום של השטח והריסת המבנה בצורה בטיחותית. 


הריסת מבנים – שיטות ההריסה


ישנן שיטות שונות באמצעותן ניתן לבצע הריסת מבנים, השיטה הראשונה והפופולארית ביותר, תתבצע באמצעות ציוד כבד כמו: דחפור, פטיש אוויר, מחפרונים ועוד.. דרך נוספת באמצעותה ניתן להרוס מבנים היא באמצעות פיצוץ המבנה בצורה מבוקרת – מדובר בשיטה בה נעשה שימוש רק לעיתים רחוקות ובמקרים פרטניים.
בכל מקרה, בכדי לבצע הריסה של מבנים יש צורך בידע מקצועי נרחב ובכלים ההנדסיים המתאימים. החברה אשר תבצע את ההריסה, אמורה להיות ערוכה גם לפנות את כל הפסולת שהצטברה כתוצאה מההריסה אל אתרים מורשים, כאשר עם סיום הפעולה, השטח אמור להיות נקי ומסודר. 


מקצועיות בלתי מתפשרת


בעת הליך הריסת מבנים, עולה הצורך במקצועיות בלתי מתפשרת והקפדה על הבטיחות, כידוע, בהליך ההריסה, טמונים לא מעט סיכונים שונים כמו: התמוטטות שאינה מבוקרת ופגיעה בעובדים או בעוברים והשבים, נפילה מגובה, התפשטות של חומרים רעילים שונים ועוד מגוון סיכונים פוטנציאליים. כאמור, בחירה בחברה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום של הריסת מבנים, תאפשר שקט נפשי, בידיעה שהנזקים הללו לא יתממשו בפועל.
אם גם אתם זקוקים לשירותי הריסה של מבנים ולא רוצים להתפשר על פחות מהשירות המקצועי, האיכותי והבטיחותי ביותר, אתם נמצאים בכתובת הנכונה, מוזמנים ליצור קשר עם חברת עמית ורון ולעשות צעד ראשון בדרך להריסה מקצועית ומבוקרת. 

 

הריסת מבנים