053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

מהו מחפרון?

בכל מקום אנו רואים עבודות שמתבצעות, עבודות פיתוח שמקדמות את האזור בו הן מתקיימות. זה כיול להיות כביש שנסלל בשביל להפוך את הדרך לנוחה ומהירה יותר עבור אנשים כמו גם כביש קיים שעובר שיפוץ, הרחבה ושיפור שלו, זה יכול להיות פרויקט בבנייה על מנת לפתח את המקום וזה יכול להיות כל מיזם אחר של הרשות המקומית או ברמה הלאומית. בכל אחד מאלו כמו בפרויקטים אחרים עבודות עפר יהיו חלק מהם, ובשביל עבודות עפר צריך מחפרון. הנה כמה מילים על המחפרון, מה הוא בכלל ולמה הוא הומצא וכמובן, מהם היתרונות שלו שהופכים אותו לאמצעי עבודה כל כך יעיל ופופולארי.

קצת על מחפרון

מחפרון הוא כלי עבודה ששייך למשפחת הציוד המכני ההנדסי, כלי עבודה שרואים היום בכל אתר בנייה או בכל מיזם שמערב בנייה או הרס, ויש כאלו שקוראים לו טרקטור או שופל. הוא בעל שתי כפות שיכולות להעמיס בשני הצדדים, כשאחת מהן היא זרוע חפירה והשנייה הינה יעה קדמי. יש כידוע דחפורים אך הם גדולים הרבה יותר מהמחפרון, מה שהופך את השימוש בו לשימוש יעיל וייחודי מכיוון שהעבירות שלו והגודל שלו מאפשרים לו להגיע ולעבוד בכל מקום. הוא הומצא בבריטניה לפני כ-70 שנה לענות על כמה צרכים, והנה כמה יתרונות שלו שכדאי להכיר מעבר לכך שהוא קומפקטי.

יתרונות

למחפרון יש כמה יתרונות הנוסף ליתרון שהזכרנו שהוא המרכזי שבהם, והוא הקומפקטיות שלו והיכולת שלו להשתחל לכל מקום. מחפרון הוא גם בעל שתי כפות כך שהייעוד שלו הוא גם איסוף וגם חפירה, או במילים אחרות, 2 כלים בכלי אחד. בנוסף, לא חייבים להעמיס אותו בשביל להעביר אותו ממקום למקום והוא יכול להתנייד בעצמו גם בכבישים ולמרחקים גדולים כשמהירות השיא שלו היא 30 קמ"ש מה שאומר שמנקודה אחת לשנייה שיש ביניהן כמה קילומטרים, אין לו שום בעיה להגיע. אם אתם מחפשים מחפרונים כמו גם כלים אחרים ועבודות עפר ופיתוח, חברת "עמית ורון" היא החברה אותה אתם מחפשים, זו שתתן לכם את השירות הטוב ביותר.

מחפרון