053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

השכרת מחפרון לעבודות תשתית וחפירה

המחפרון הוא אחד הכלים ההנדסיים הנדרשים ביותר. השכרת מחפרון נדרשת תדיר הן לעבודות תשתית והן עבור מגוון סוגים של עבודות בניין ושיפוצים. אילו סוגי מחפרונים קיימים? מה היתרונות של מחפרון על פני כלי צמ"ה אחרים? בשורות להלן נרחיב את היריעה בנושא.

מחפרון – כלי עבודה אולטימטיבי

המחפרון הוא הכלי שרבים מכנים אותו שופל, או מעמיס דו כפי. מדובר בכלי יעיל מאד המעניק יתרונות עצומים למשתמשים בו. ישנם כמה וכמה סוגי שימוש עיקריים במכשיר: חפירה, קידוח והעמסה או פריקה של חומרי בנייה. המחפרון כולל יעה קדמי, כאשר בירכתיים מותקנת זרוע חפירה קטנה יחסית. הביצוע של העבודות כאמור ניתן לביצוע, באמצעות החלפת הכלים על הזרועות שלו.

השכרת מחפרון מאפשרת לגופים וחברות גדולות, כמו גם לאנשים פרטיים, לבצע במהירות עבודות, כולל עבודות מורכבות, שבכל מקרה אחר או שימוש באמצעים אחרים, עשויות להימשך זמן רב.

השכרת מחפרון ויתרונותיה

אף שיש כלי צמ"ה שכל אחד מהם בנפרד הוא בעל יכולות גבוהות יותר מאלה של המחפרון, הרי בסיכומו של עניין, הוא עדיף על פני כל כלי אחד בנפרד. ישנם כלי צמ"ה שהיעה המורכב עליהם גדול אותר מזה המורכב על המחפרון. כמו כן, ישנם כלי קידוח וחפירה עוצמתיים יותר ממנו. היתרון הגדול של המחפרון על פני כל כלי אחר, טמון ביכולת המשולבת שלו. באתרי בנייר קטנים באופן יחסי, שבהם לא ניתן להחזיק יותר מכלי אחד, השכרת מחפרון פותרת את הבעיה.

הבדל נוסף בין המחפרון לכלים אחרים, טמון ביכולת שלו להתנייד באופן עצמאי, דבר המנוע בדרך כלל מכלי צמ"ה אחרים.

סוגי מחפרונים וההבדל ביניהם

בדרך כלל, ההבדל בין סוגי המחפרונים השונים מתבטא בגודל שלהם מצד אחד ובגמישות שלהם באופי הכלים שניתן להרכיב עליהם מצד שני. בנוסף, קיימים מחפרונים המתניידים על גבי שרשראות, ואחרים נעים על גלגלים. הכל בהתאם לאופי העבודה, המיקום של אתר הבנייה או העבודות והגודל שלו.

אם יש לך צורך בביצוע השכרת מחפרון, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ואנו נחזור אליך בהקדם. אנשי המקצוע  שלנו יתאימו עבורך את כלי הצמ"ה הטוב ביותר, בהתאם לצרכים שלך ולאופי העבודה. כדאי להתקשר כעת.

פתרון מקצועי ומשתלם לביצוע מגוון עבודות - השכרת מחפרון


השכרת מחפרון מהווה פתרון מקצועי ומשתלם לביצוע מגוון עבודות עפר, פיתוח ובנייה בהשקעה כדאית. מחפרון הינו כלי עבודה המהווה נגזרת של הטרקטור והמחפר המוכרים, כאשר ביכולתו להגיע לתוצאות מרשימות, איכותיות ויעילות המשלבות מגוון יכולות וזאת על אף שממדיו קטנים יחסית. השכרת מחפרון מהווה אפשרות לשימוש בכלי הנדסי מקצועי הכולל יתרונות רבים אשר הראשון שבהם הינו גודלו הקומפקטי המאפשר יכולת להגיע למקומות צרים ונמוכים. השכרת מחפרון משמשת לביצוע עבודות גינון בבתים פרטיים וכן לעבודה בתוך מבנים.


השכרת מחפרון – יתרונות ושימושים


המחפרון מתאפיין המשקל נמוך המספק אפשרות לעבודה במקומות בהם כלים הנדסיים אחרים עלולים להסב נזק לתשתיות הקיימות דוגמת בניינים מרוצפים, משטחי עץ, דשא ועוד. השכרת מחפרון מאפשרת יכולת תמרון גבוהה בעבודה שכן הוא העל יכולת סיבוב של 360 מעלות, הוא עובר פינות ובאופן כללי תפעולו אינו מסובך ואף משתלם כלכלית מבחינת השגת התוצאות הרצויות במהירות וביעילות. השכרת מחפרון נועדה לספק מענה למגוון שימושים בהם:


•    עבודות עפר – יישור או פיזור אדמה, פיזור אבנים, טוף, חול וכו'.
•    נשיאה של אבנים, סלעי נוי, אדמה ועוד.
•    חפירה וקידוח יסודות בעזרת שימוש במקדח במקום הכף הרגילה לדוגמא קידוח יסודות למבנים ולרחבות בטון.
•    פינוי פסולת בניין במהלך שיפוץ או  עבודות גינון ותשתית שונות.
•    נשיאת מרצפות, מלט או חול לתוך מבנם מבלי לגורם נזק לקירות או לתשתיות.


עבודות עפר, קידוח ופיתוח – מלאכה למקצוענים


השכרת מחפרון מספקת אפשרויות פעולה מגוונות לביצוע עבודות שונות וזאת תוך חיסכון בעלויות, זמן ומאמץ. עמית ורון קידוחים עפר ופיתוח הינה חברה מקצועית ומנוסה בתחום העפר. אנו מתמחים בביצוע מגוון עבודות ופרויקטים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי וזאת בעזרת צוותי עובדים מיומן ובעל כלים וכישורים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מקפידים לעמוד בכל תקני ונהלי העבודה המחמירים ביותר ושמים את הלקוח במרכז ובראש סדר העדיפויות. חברת עמית ורון פעולת על פי עקרונות של מקצועיות, עמידה בלוחות זמנים ומתן מענה וליווי מקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט עד להשלמת המלאכה לשביעות רצון הלקוח.
 

 

השכרת מחפרון