053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

הריסת מבנים

הריסת מבנים הוא שירות שתפס תאוצה בשנים האחרונות עם ריבוי פרויקטים של התחדשות עירונית. תושבים ובעלי מבנים רבים רוצים להרוס בניין ישן ולבנות חדש לגמרי עם תשתיות חדשות מבלי לתקן ולשפץ כל כמה שנים את אותו המבנה הרעוע. מלבד ההיבט האסטתי, מדובר לעיתים בצורך ביטחוני שכן מבנים ישנים מהווים סכנה לתושבים מבחינת העמידות שלהם. הריסה מבוקרת צריכה להיעשות על ידי קבלן הריסות מנוסה שיידע לבדוק את הפרטים הנחוצים טרם הצעת המחיר ותחילת העבודה.

אנו מבצעים הריסות מבנים בכל סדר גודל באמצעות ציוד מתקדם תוך שמירה על תקני בטיחות ואיכות הסביבה ובצורה המקצועית ביותר. פנו אלינו עוד היום ותנו למקצוענים לעשות את העבודה. 

 

הריסת מבנים

 

הריסת מבנים – כיצד עושים זאת נכון?

יש מבנים עתיקי יומין שעודם ניצבים ומשמשים למגורים, לעומת זאת יש מבנים ישנים שהורסים אותם במטרה לבנות במקום מבנה חדש וגדול יותר. כיום יש מודעות רבה לפרויקטים של פינוי בינוי במטרהלחדש אזורים ישנים ולהקים בהם מבנים חדשים. הריסת מבנים היא פעולה של הרס אבל היא נכללת תחת הקטגוריה של ענף הבנייה. שכן לרוב היא כרוכה עם פעולה של בנייה והקמה של מבנה חדש.

התחדשות עירונית

במדינת ישראל עתודות הקרקע נמוכות מאוד, האוכלוסייה גדולה ואין די שטחים שמתאימים להקמת בניינים. מול מצוקה זו מחפשים פתרונות שונים שיועילו ויאפשרו לכל אחד מתושבי המדינה לגור בבית מתאים בגודלו ובאזור הרצוי לו. אחד הפתרונות הרווחים שצוברים תאוצה בשנים האחרונות הוא פתרון של התחדשות עירונית. לרוב מדובר על אזורים ישנים בהם קיימים מבנים ברמה דלילה. אזורים אלו הופכים להיות מוזנחים ופחות מבוקשים ולא נעימים למגורים. ואילו הרשויות משקיעות באזורים שכאלו ומחדשים אותם במטרה לעשות אותם לאזורים צעיריםושוקקי חיים.

הורסים ובונים מחדש

יש אזורים רבים בארץ בהם עוברים ושבים יכולים לעקוב אחר התהליך של הריסת מבנים והקמתם מחדש לאחר מכן. לתהליך זה יש מספר מטרות:

מטרה ראשונה – הקמת יחידות מגורים

ראשית יש מטרה עליונה והיא להצליח לשווק כמה שיותר יחידות דיור לאנשים שמעוניינים לקבוע את מגורם באזור זה. אכן, במקום בניין חד קומתי ובו דירה אחת לא מנוצלת מקימים מבנה רב קומות שבו יוכלו עשרות משפחות להתגורר ברווחה.

מטרה שנייה – אסתטיקה

בכל עיר יש חשיבות למראה האסתטי של המקום. מבנה ישן ומט לנפול הוא מבנה שלא תורם מאומה למראה הכללי ולחזות פני העיר. הריסה של מבנים ובנייה מחודשת של בניינים מעוצבים בסגנון עכשווי מאפשרים לשפר את המראה האסתטי של המקום.

מטרה שלישית – פיתוח סביבתי

באמצעות הריסת מבנים והקמה מחודשת ניתן לתכנן את האזור בצורה חדישה ועכשווית ולהפוך את האזור המיושן והזנוח לאזור שוקק חיים בו מתחילים להתפתח חיי קהילה צעירים ותוססים. חברת עמית ורון היא חברה מקצועית ומומלצת בתחום והיא תוכל לבצע עבורכם את המשימה על הצד הטוב ביותר.