053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

בחירת קבלן חפירות

עבודות חפירה למיניהן דורשות שימוש בציוד כבד ופעולות מורכבות המצריכות מקצועיות ללא פשרות והקפדה רבה על נושא הבטיחות. 
מהסיבות הללו, ישנה משמעות רבה לבחירת קבלן חפירות, כשהמטרה היא לוודא שמדובר בקבלן מקצועי ומנוסה, המחזיק ברשותו את הציוד המתאים ואת העובדים המקצועיים ובעלי ההכשרה לביצוע של עבודות חפירה.
בחירה בקבלן חפירות מקצועי ומנוסה, תאפשר שקט נפשי בידיעה שכל עבודות החפירה – וגם כאלו אשר יתגלו בשטח כיותר מורכבות או מסובכות, תתבצענה בצורה איכותית, מקצועית ובטיחותית וזאת, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים אשר נקבעו לצורך המטרה.
קבלן מקצועי אף יקפיד לשקף ולשתף את לקוחותיו בכל הפעולות המבוצעות ולהעניק להם תמונת מצב מלאה על הנעשה בשטח בכל זמן נתון. 

 

דגשים חשובים בבחירת קבלן חפירות


מכיוון שעבודות חפירות מהוות כאמור כעבודות מורכבות, אשר טומנות בחובן גם אתגרים בטיחותיים שונים, חשוב לבדוק תחילה שהקבלן הנבחר הינו איש מקצוע אשר עבר הכשרות ייעודיות רלוונטיות ויש ברשותו את התעודות המאשרות זאת – כדאי לבדוק שמדובר בקבלן רשום. 
מעבר לכך, יש לבדוק מהן תחומי ההתמחות של אותו קבלן חפירות ואלו שירותים הוא מציע – זאת על מנת לוודא שאכן מדובר באיש המקצוע המתאים למטרה. 
דבר נוסף אותו יש לברר מול הקבלן זה התדירות בה הוא מגיע לשטח – האם הוא נמצא בשטח כל יום?
שיחה או פגישה ראשונית עם אותו קבלן, תספק גם היא מידע חשוב על אמינותו ואף על מקצועיותו – מומלץ אף להכין מראש רשימת שאלות ולהציג אותן לקבלן במעמד הפגישה/ שיחה. 
כמובן, שאם יש אפשרות לקבל המלצות אמינות לגבי אותו קבלן, דבר זה יאושש שאכן מדובר בבחירה הנכונה והמתאימה – אך כאמור, גם אם אין ברשותכם דרך להשיג המלצות כאלו, עדיין יש כלים אחרים אשר יאפשרו לכם לבצע בחירה נבונה. 


מקבלים את ההחלטה הנכונה


אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר קבלן חפירות ומעוניינים לבצע בחירה מושכלת ונבונה בקבלן מקצועי ומנוסה, אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה. 
מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם עמית ורון קידוחים עפר ופיתוח וליהנות משירותי חפירות מקצועיים ואיכותיים. 
 

קבלן חפירות