053-7455516

עמית ורון | עבודות עפר, קידוחים ופיתוח

בחירת קבלן חפירות

עבודות חפירה למיניהן דורשות שימוש בציוד כבד ופעולות מורכבות המצריכות מקצועיות ללא פשרות והקפדה רבה על נושא הבטיחות. 
מהסיבות הללו, ישנה משמעות רבה לבחירת קבלן חפירות, כשהמטרה היא לוודא שמדובר בקבלן מקצועי ומנוסה, המחזיק ברשותו את הציוד המתאים ואת העובדים המקצועיים ובעלי ההכשרה לביצוע של עבודות חפירה.
בחירה בקבלן חפירות מקצועי ומנוסה, תאפשר שקט נפשי בידיעה שכל עבודות החפירה – וגם כאלו אשר יתגלו בשטח כיותר מורכבות או מסובכות, תתבצענה בצורה איכותית, מקצועית ובטיחותית וזאת, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים אשר נקבעו לצורך המטרה.
קבלן מקצועי אף יקפיד לשקף ולשתף את לקוחותיו בכל הפעולות המבוצעות ולהעניק להם תמונת מצב מלאה על הנעשה בשטח בכל זמן נתון. 

 

דגשים חשובים בבחירת קבלן חפירות


מכיוון שעבודות חפירות מהוות כאמור כעבודות מורכבות, אשר טומנות בחובן גם אתגרים בטיחותיים שונים, חשוב לבדוק תחילה שהקבלן הנבחר הינו איש מקצוע אשר עבר הכשרות ייעודיות רלוונטיות ויש ברשותו את התעודות המאשרות זאת – כדאי לבדוק שמדובר בקבלן רשום. 
מעבר לכך, יש לבדוק מהן תחומי ההתמחות של אותו קבלן חפירות ואלו שירותים הוא מציע – זאת על מנת לוודא שאכן מדובר באיש המקצוע המתאים למטרה. 
דבר נוסף אותו יש לברר מול הקבלן זה התדירות בה הוא מגיע לשטח – האם הוא נמצא בשטח כל יום?
שיחה או פגישה ראשונית עם אותו קבלן, תספק גם היא מידע חשוב על אמינותו ואף על מקצועיותו – מומלץ אף להכין מראש רשימת שאלות ולהציג אותן לקבלן במעמד הפגישה/ שיחה. 
כמובן, שאם יש אפשרות לקבל המלצות אמינות לגבי אותו קבלן, דבר זה יאושש שאכן מדובר בבחירה הנכונה והמתאימה – אך כאמור, גם אם אין ברשותכם דרך להשיג המלצות כאלו, עדיין יש כלים אחרים אשר יאפשרו לכם לבצע בחירה נבונה. 


מקבלים את ההחלטה הנכונה


אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר קבלן חפירות ומעוניינים לבצע בחירה מושכלת ונבונה בקבלן מקצועי ומנוסה, אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה. 
מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם עמית ורון קידוחים עפר ופיתוח וליהנות משירותי חפירות מקצועיים ואיכותיים. 
 

 עבודות פיתוח וחפירה מחייבות ידע מקצועי ומומחיות בהפעלת ציוד מכני כבד, תוך הקפדה על כלל בטיחות. בחירה נכונה של קבלן חפירות מהווה מרכיב חשוב המשפיע על איכות העבודה והתוצאות שיתקבלו. עבודות פיתוח שונות מחייבות ביצוע חפירות למגוון צרכים בהם: הקמת תשתיות והעתקתן, התקנת קווי מים וביוב, פיתוח של שטחי ציבור ועוד. קבלן חפירות הינו בעל ידע וניסיון בביצוע מגוון עבודות תכנון ופיתוח בדגש על ביצוע עבודת חפירה שנועדה להקמת תשתיות בהן: כבישים, מים, חשמל, ביוב ועוד. 


מגוון עבודות תשתית ופיתוח


ביצוע עבודות פיתוח וחפירה מחייב היכרות מעמיקה ויסודית עם עבודות בטון וזאת במטרה לנצל את יתרונותיו בעבודות שיפוץ, חידוש, ליטוש ועוד. קבלן חפירות הינו בעל התמחות בביצוע מגוון עבודות תשתית ופיתוח הכוללות:
•    העברה וסילוק של עפר, אדמה וסלעים בכמויות גדולות.
•    פינוי אתרי בנייה, פריצת דרכים, יישור שטחים ועוד וזאת על מנת ליצור תנאים לביצוע עבודות בנייה במקום.
•    חפירת מנהרות.
•    ביצוע קידוחים בקרקע לצורך קיבוע יסודות ולשם הקניית יציבות למבנים.
•    סלילה של כבישים.
•    בניית גשרים.
•    הקמה של סוללות עפר לצורך ניקוז ובידוד. 
•    חפירת תעלות לצרכי ניקוז.
•    שינוע וסילוק פסולת לאחר גמר העבודה.


עמידה בתקנות ובתקנים 


רוב עבודותיו של קבלן חפירות מתבצעות תוך שימוש בציוד מכני הנדסי הכולל טרקטורים, דחפורים, מחפרים, שופלים, משאיות עפר ועוד. הציוד הכבד משמש להעברת אדמה ועפר ולחפירה של בורות ותעלות. כל עבודת בנייה כוללת חפירות מסוגים שונים בקרקע למטרות מגוונות ולכן חשוב לבחור חברה וקבלן חפירות מסמך ומקצועי הפועל בהתאם לתקנות ולתקנים המחמירים ביותר בתחום איכות הבנייה.


עבודות עפר ופיתוח מידי מומחים


עמית ורון קידוחים ועבודות עפר ופיתוח הינה חברה מובילה, מנוסה ומקצועית בתחום עבודות עפר. אנו פועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות השירות, ניסיון ומומחיות וזאת בעזרת צוותים העוברים כל העת הדרכות מקצועיות. אנו מקפידים לעמוד בתקני הבטיחות ואיכות הסביבה ומבצעים מגוון עבודות ופרויקטים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. לכל שאלה, בקשה ופנייה, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה.
 

קבלן חפירות